Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Marcin Wojciechowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Finał 9. edycji 19 maja

17.05.2018 09:10
xxx zet

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” – finał 9. edycji programu już 19 maja. Co się wydarzy? Na scenie nie zabraknie wielkich emocji.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Finał 9. edycji

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” – finał już w następną sobotę, 19 maja. W ostatnim odcinku 9. edycji uczestnicy stworzą kultowy zespół Abba. W członków grupy wcielają się: Anna Guzik, Filip Lato, Krzysztof Szczepaniak i Janek Traczyk. Wykonują przebój „Waterloo”.
W duetach zaśpiewają Izabela Miko, Natalia Krakowiak, Ruda z Red Lips i Andrzej Młynarczyk. Zwycięzca dostanie 100 tysięcy złotych, które będzie mógł przeznaczyć nawybrany przez siebiecel charytatywny.
Finał „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w sobotę 19 maja o godzinie 22.10, oczywiście w Polsacie.

Zgodnie z program finał powinien przypaść 12.05.2018. Telewizja Polsat zdecydowała się jednak przesunąć termin emisji ostatniego odcinka 9. sezonu ze względu na finał konkursu „Eurowizja”, który odbył się 12.05.2018. 

W 9. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wystąpili: Anna Guzik, Andrzej Młynarczyk, Iza Miko, Filip Lato, Joanna Lazer, Krzysztof Szczepaniak, Natalia Krakowiak oraz Jan Traczyk.

Przypomnijmy, że w 9. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo" z programem pożegnał się Bartek Kasprzykowski. Zamiast niego w jury zobaczyliśmy Kacpra Kuszewskiego, czyli serialowego Marka Mostowiaka.

Show prowadzili niezastąpieni Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Finał 9. edycji 19 maja

RadioZET.pl/SI

Oceń