Słuchaj
Damian Michałowski, Michał Korościel
Konrad Piasecki
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski , Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Ucho Prezesa. Pan Jacek o paskach w telewizji

28.09.2017 09:13

„Ucho Prezesa" – 3. odcinek drugiego sezonu trafił już na YouTube. Tym razem poznamy losy telewizji publicznej.

Ucho Prezesa. Pan Jacek o paskach w telewizji fot. YouTube

W najnowszym – udostępnionym na YouTube – odcinku „Uchu Prezesa" pojawia się wątek mediów publicznych. W gabinecie przy Nowogrodzkiej pojawia się pan Krzysztof z Rady Mediów Narodowych, który na spotkanie z prezesem ma pięć minut. Mężczyzna chce przekonać prezesa, że widzowie wyśmiewają się z pasków telewizji publicznej. Szef telewizji, pan Jacek, uważa, że „te paski są dobrze zaadresowane”. – Inaczej się mówi do profesora, a inaczej do osiołka. To drogowskazy, które prowadzą ludzi w ciemnościach – przekonuje niedowiarków. Panu Krzysztofowi nie podoba się także absurdalnie wysoka pensja pana Jacka, jednak prezes stwierdza, że jest „bardzo zadowolony" z „Wiadomości".

Pan Jacek chwali się również produkcją serialu o Kazimierzu Wielkim, który planuje sprzedaż także telewizji tureckiej.

Dowiadujemy się także nieco więcej o prywatnym życiu pani Basi, która zwierza się panu Krzysztofowi z niezbyt udanych wakacji.

Zobacz 3. odcinek 2. sezonu na YouTube na stronie Radia ZET.

„Ucho Prezesa" to serial polityczny, stworzony przez Roberta Górskiego, lidera Kabaretu Moralnego Niepokoju. Sam Robert wciela się w nim w TEGO Prezesa, w TYM gabinecie, na TEJ ulicy. Jest tytułowym uchem, do którego każdy chce dotrzeć.

Obsada 3. odcinka 2. sezonu: Robert Górski, Mikołaj Cieślak, Izabela Dąbrowska, Michał Czernecki, Robert Majewski i Jacek Łuczak.

RadioZET.pl/SI

Oceń