Ucho Prezesa. Krwawy finał odcinka

12.05.2017 10:30

Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał. W przedostatnim odcinku pierwszej serii serialu Roberta Górskiego Mariusz zostaje postrzelony. Czy uda mu się przeżyć?

Ucho Prezesa. Krwawy finał odcinka fot. Showmax

Ucho Prezesa: Mariusz postrzelony

W serwisie Showmax można zobaczyć pierwszy z dwóch odcinków dodatkowych serialu „Ucho Prezesa". Finał produkcji Roberta Górskiego z Kabaretu Moralnego Niepokoju zaskoczył chyba wszystkich. „Jaki Mariusz jest, każdy widzi. Kto jednak by przypuszczał, że ten niezbyt rozgarnięty chłopek-roztropek może okazać się niebezpiecznym szpiegiem? Prezes dla takich nie ma litości. Czas wyrwać chwasta!" – można przeczytać w opisie odcinka.

W odcinku dodatkowym prezes dowiaduje się, że jego powiernik – oddany Mariusz – w rzeczywistości jest zdrajcą. Gdy tytułowy bohater łączy fakty z przeszłości, okazuje się, że mógł domyślić się tego wcześniej. Tego prezes już nie wytrzymał. Wyciągnął pistolet i pociągnął za spust. Na te słowa zareagował wysłannik ministra wojny. Chwycił pistolet i oddał kolejne cztery strzały. Czy Mariusz to przeżyje? Tego dowiemy się dopiero w następnym odcinku.

ucho prezesa

R

adioZET.pl/SI

Oceń