Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Beata Tadla
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Voice of Poland 8. Znamy wszystkich trenerów

12.06.2017 09:15

„Voice of Poland 8" wróci do TVP2 już jesienią. Kogo będziemy mogli oglądać w roli trenerów? Nie brakuje znanych nazwisk, ale jest też zupełnie nowy juror!

Voice of Poland 8. Znamy wszystkich trenerów fot. Facebook

Voice od Poland 8: znamy jury

„Voice od Poland" jest jednym z najpopularniejszych programów typu talent show w Polsce. Nic więc dziwnego, że Telewizja Polska zdecydowała się wyprodukować kolejną, ósmą już edycję, którą widzowie TVP2 będą mogli oglądać już po wakacjach. Jednocześnie trwają przygotowania do zupełnie nowej odsłony programu – „Voice Kids", czyli show muzycznego przeznaczonego dla najmłodszych talentów.

A kto zasiądzie w „Voice od Poland 8" w roli trenerów? Według informacji portalu Wirtualnemedia.pl do roli trenerów w programie powrócą: wokalistka jazzowa i reżyserka Maria Sadowska, piosenkarz Andrzej Piaseczny oraz duet Tomasz „Tomson” Lach i Aleksander Milwiw-Baron (czyli Baron), znani z grupy Afromental. Obok nich pojawi się też Michał Szpak, który zadebiutuje w programie.

Nagrania odcinków castingowych z udziałem trenerów rozpoczną się prawdopodobnie na przełomie czerwca i lipca – informują Wirtualne Media.

Zobacz cały PROGRAM TELEWIZYJNY.

RadioZET.pl/SI

Oceń