Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Nowy film ze świata Harry'ego Pottera jest już na YouTube

17.01.2018 09:47

Zrealizowany w całości przez fanów sagi o Harrym Potterze film „Voldemort: Origins of the Heir” jest już w sieci. Zobaczcie, gdzie można obejrzeć film o młodym Lordzie Voldemorcie.

Nowy film ze świata Harry'ego Pottera jest już na YouTube fot. YouTube

Voldemort: Origins of the Heir. Nowy film ze świata Harry'ego Pottera

„Voldemort: Origins of the Heir" to fanowski anglojęzyczny film produkcji włoskiej będący nieoficjalnym prequelem kinowej serii Harry’ego Pottera. Za produkcję odpowiada niezależne studio filmowe Tryangle Films.

W filmie poznajemy historię młodości Toma Riddle'a. Dowiadujemy się, dlaczego zwykły uczeń Hogwartu stał się Lordem Voldemortem?

Toma Riddle'a zagrał włoski aktor Stefano Rossi znany z produkcji takich jak „I znów zazielenią się łąki", „My father Jack" czy "I'm endless like the space". Lorda Voldemorta zagrał natomiast Rorie Stockton. W Grishę McLaggen wcieliły się Aurora Moroni i Maddalena Orcali.

Twórcy produkcji twierdzą, że pomysł na obraz zrodził się po wielokrotnym czytaniu szóstego tomu przygód Harry'ego Pottera, w którym J.K. Rowling nie napisała wprost, co sprawiło, że Tom Riddle został Lordem Voldemortem.

52-minutowa produkcja zrealizowana przez fanów uniwersum Harry'ego Pottera w pierwszy weekend po premierze zebrała ponad 4 miliony wyświetleń.

Film można obejrzeć od 13 stycznia 2018 w serwisie YouTube zupełnie za darmo.

RadioZET.pl/SI

Oceń