„W rytmie serca”: Popek wraca do serialu

26.03.2018 15:24

Serial „W rytmie serca” z Barbarą Kurdej-Szatan i Mateuszem Damięckim ma wielu wiernych fanów. Okazuje się, że na plan znów wróci Popek. Raper pochwalił się tym i zasugerował, że być może powstanie trzeci sezon produkcji.

Popek fot. Instagram/Popek

Drugą serię „W rytmie serca” z zapartym tchem śledzą tysiące widzów. W niedawnym odcinku w jednej z ról pojawił się Popek. Paweł Mikołajuw wystąpił w 16. odcinku serialu, gdzie zagrał Doriana — szefa szajki organizującej brutalne walki psów. Zdawało się, że na tej niewielkiej roli się skończy, jednak w jednej z wypowiedzi raper zdradził, że wróci na plan.

Artysta stwierdził, że ta praca bardzo mu się podobała i jest zainteresowany powrotem. Przyznał, że oglądał odcinek ze swoim udziałem. Na pytanie o to, czy zamierza kontynuować swoją karierę aktorską, odpowiedział, że tak. Z jego wypowiedzi można wywnioskować, że twórcy „W rytmie serca” są zainteresowani kolejną serią produkcji.

„Tak, z tego, co wiem, zostanie mi rozpisana ta rola w tym sezonie czy w następnym. Wiem, że tam będę” — mówi Popek.

Jak widać, kariera skandalicznego rapera kwitnie. Kontrowersyjny artysta dzięki udziałowi w „Tańcu z gwiazdami” zyskał dużą rozpoznawalność wśród telewidzów. Poza tymniedawno pojawił się w klatce na gali KSW 41. Ciekawe, gdzie jeszcze go zobaczymy.

RadioZET.pl/SA

Oceń
Tagi