W rytmie serca. Będzie 2. sezon

23.10.2017 09:51

Serial „W rytmie serca” to hit jesiennej ramówki Polsatu. „W rytmie serca” gromadzi największą widownię spośród serialowych nowości tego sezonu. Nic więc dziwnego, że twórcy serialu zdecydowali się go kontynuować – wiadomo, że powstaje już 2. sezon.

W rytmie serca. Będzie 2. sezon fot. Polsat

W rytmie serca. Będzie 2. sezon 

„W rytmie serca” to obyczajowy serial opowiadający historie medyczne i kryminalne, w które uwikłani są pacjenci i często wspierani przez policję lekarze. W rolach głównych występują: Mateusz Damięcki (doktor Adam Żmuda), Barbara Kurdej-Szatan (pielęgniarka Maria Biernacka), Maria Dębską (aspirant Weronika Nowacka), Piotr Polk (doktor Robert Nowakowski), Dariusz Toczek (posterunkowy Sebastian Szarek), Piotr Fronczewski (doktor Michał Zych), Małgorzata Foremniak (niebezpieczna Olga Krajno) i Zbigniew Zamachowski (Bogdan Gancarz).

Wiadomo także, że do obsady 2. sezonu „W rytmie serca" dołączą nowe twarze. Jak już informowaliśmy, w drugiej części produkcji pojawi się raper i zawodnik MMA Paweł Ryszard Mikołajuw (znany jako Popek).

Serial „W rytmie serca" emitowany jest w niedziele o godz. 20:00 w Polsacie. Kiedy będzie premiera 2. sezonu? Tego jeszcze nie podano. Prawdopodobnie będzie to wiosną 2018 roku.

RadioZET.pl/SI

Oceń