Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Nowy serial z Kurdej-Szatan już niedługo [SZCZEGÓŁY]

16.08.2017 12:27

„W rytmie serca" – nowy serial z Basią Kurdej-Szatan i Matuszem Damięckim już niedługo. Kiedy premiera? Poznaj wszystkie szczegóły nowej produkcji Polsatu!

Nowy serial z Kurdej-Szatan już niedługo [SZCZEGÓŁY] fot. YouTube

Fabuła serialu „W rytmie serca"  koncentruje się wokół przygód zdolnego chirurga doktora Adama Żmudy (Mateusz Damięcki), który zmuszony do rezygnacji z pracy w renomowanym szpitalu przewraca swoje dotychczasowe życie do góry nogami i dołącza do Lekarzy bez Granic w Afryce. Przed wyjazdem pojawia się w swoim rodzinnym mieście, Kazimierzu Dolnym nad Wisłą, w którym na jaw wychodzą skrywane tajemnice.

Obok Mateusza Damięckiego w rolach głównych zobaczymy Basię Kurdej-Szatan, Marię Dębską, Małgorzatę Foremniak, Piotra Polka i Piotra Fronczewskiego.

Premiera „W rytmie serca” odbędzie się w niedzielę, 10 września, o godz. 20.00 na antenie Polsatu. Tego dnia będzie można zobaczyć dwa pierwsze odcinki serialu (drugi z nich pokazany zostanie o 21.00). W kolejne niedziele Polsat będzie pokazywać już po jednym odcinku – o 20.00. W sumie będzie 13 odcinków.

RadioZET.pl/SI/Wirtualne Media

Oceń