Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Foremniak i Żmijewski znów zagrają razem!

05.02.2018 12:45

Kiedyś byli ulubioną serialową parą milionów Polaków. Już niedługo znów zagrają razem!

Foremniak i Żmijewski znów zagrają razem! fot. Eastnews

W rytmie serca 2. Artur Żmijewski w obsadzie serialu

A to niespodzianka! Już niedługo na małym ekranie znów będziemy mogli oglądać Małgorzatę Foremniak i Artura Żmijewskiego. Jak informuje „Super Express”, aktorzy, którzy przez wiele lat grali małżeństwo w serialu „Na dobre i na złe”, znów zagrają parę.

Aktor znany także z „Ojca Mateusza” wcieli się w dawną miłość serialowej Olgi Krajno w serialu Polsatu „W rytmie serca”. Bohater grany przez Żmijewskiego po wielu latach wróci do Kazimierza Dolnego, gdzie rozgrywa się akcja produkcji. Szybko okaże się, że stara miłość nie rdzewieje. Jak informuje dziennik, Żmijewskiego u boku Foremniak będziemy mogli oglądać przez cały sezon.

Zosia (Małgorzata Foremniak) i Kuba (Artur Żmijewski) w „Na dobre i na złe” po raz ostatni razem pojawili się w 472 odcinku serialu wyemitowanym w lutym 2012 roku. Właśnie wtedy wyjechali do Niemiec z córką Amelką (Julia Kornacka). Od tego czasu fani bardzo liczą na ich powrót. Jeśli więc nie do Leśnej Góry, to może chociaż do Kazimierza Dolnego nad Wisłą?

„W rytmie serca” to serial obyczajowy Polsatu nadawany w niedzielę o godzinie 20.10. W każdym odcinku widzowie śledzą dwie odrębne historie medyczne i kryminalne zarazem, w które uwikłani są pacjenci i często wspierani przez lokalną policję lekarze. Bohaterowie serialu pomagają swoim podopiecznym nie tylko w odzyskaniu zdrowia, lecz także w rozwiązaniu życiowych perypetii.

W rolach głównych występują: Barbara Kurdej-Szatan (Maria Biernacka), Mateusz Damięcki (doktor Adam Żmuda), Maria Dębska (aspirant Weronika Nowacka), Piotr Fronczewski (dr Michał Zych), Piotr Polk (dr Robert Nowakowski), Małgorzata Foremniak (Olga Krajno), Zbigniew Zamachowski (Bogdan Gancarz), Elżbieta Romanowska (recepcjonistka Ewa) i Dariusz Toczek (posterunkowy Sebastian Szarek). W 2. sezonie do obsady, jak informuje „Super Express”, dołączy także Artur Żmijewski.

2. sezon „W rytmie serca” będziemy mogli oglądać już wiosną 2018 roku.

RadioZET.pl/SI

Oceń