Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Dom nad oceanem z "Wielkich kłamstewek" jest do wynajęcia. Za noc w willi trzeba słono zapłacić

25.06.2019 12:18

"Wielkie kłamstewka" kuszą mrocznymi historiami głównych bohaterek, ale również pięknymi plenerami. Jak się okazuje, luksusowa willa nad oceanem serialowej Madeline Mackenzie jest do wynajęcia. Ile trzeba zapłacić za jedną noc w tym pięknym domu?

Dom Madeline z "Wielkich kłamstewek" fot. Malibu Luxury

"Wielkie kłamstewka". Dom serialowej Madeline do wynajęcia

"Wielkie kłamstewka" podbijają serca widzów.Na HBO można oglądać kontynuację historii przyjaciółek  z Monterey. Oprócz mrocznych historii serial kusi piękną muzyką i plenerami. Pozazdrościć można serialowej Madeline, której dom położony jest nad oceanem. Jak się okazuje, piękna willa jest do wynajęcia w wakacyjnym sezonie. Dom serialowej Madeline Mackenzie znajduje się na plaży w Malibu. Dom wystawiony został przez serwis Malibu Luxury Vacation Homes. Goście mają do dyspozycji 1828 metrów kwadratowych. Mieści się na nich m.in. 6 sypialni z widokami na plażę i ocean, 7 łazienek oraz oszklona sypialnia.

dom_1 fot. Malibu Luxury

"Wielkie kłamstewka". Ile trzeba zapłacić za jedną noc w willi?

Willa znajduje się w odległości 24 metrów od oceanu, na jednej z najbardziej prestiżowych plaż Malibu. Warto wspomnieć, że do domu należy też mierzący 290 metrów kwadratowych gościnny domek. Osoby wynajmujące willę mogą skorzystać też z usług pokojówki oraz lokaja. Za wynajęcie tego pięknego lokum trzeba jednak słono zapłacić. Noc w domu z "Wielkich kłamstewek" kosztuje od 3 do 5 tysięcy dolarów za noc. W przestrzeni może znajdować się maksymalnie 12 gości.

Zagłosuj

Oglądasz "Wielkie kłamstewka"?

RadioZEt.pl/ Noizz.pl/ SW

Oceń