Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Wirtualne Media: Nowy prowadzący ''Jaka to melodia''. Ujawniono nazwisko

17.08.2018 20:34

Kto zastąpi Roberta Janowskiego w roli prowadzącego program ''Jaka to melodia''? Jak dowidział się nieoficjalnie portal Wirtualne Media, nowym gospodarzem muzycznego teleturnieju ''Jedynki'' będzie Norbi. 

Robert Janowski fot. East News

„Jaka to melodia” to teleturniej, który swój sukces w dużej mierze zawdzięcza postaci Roberta Janowskiego. Okazuje się, że zapowiadane przez TVP zmiany dojdą do skutku i program „Jaka to melodia?” po przerwie wakacyjnej pojawi się w nieco zmienione formule

Menedżerka Monika Janowska w rozmowie z Wirtualnemedia.pl potwierdziła, że z dalszego prowadzenia programu zrezygnował Robert Janowski. - Nie może się podpisać pod projektem, który jakością odbiega od poziomu, do którego przez lata przyzwyczaił widzów TVP - uzasadniała.

Nowy prowadzący ''Jaka to melodia''

Z nieoficjalnych informacji wynika, że nowym gospodarzem programu miała zostać Halina Mlynkova, ale w ostatniej chwili zrezygnowała w udziału w projekcie. Ostatecznie funkcję prowadzącego ''Jaka to melodia'' przejmie Norbert „Norbi” Dudziuk. 

Jesienne odcinki muzycznego teleturnieju zyskają nową scenografię i oprawę. W programie pojawią się również piosenki disco polo. 

„Jaka to melodia” to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych teleturniejów muzycznych w historii krajowej telewizji. Emitowane od września 1997 roku show podbiło serca widzów i niezmiennie gromadzi przed telewizorami rzesze. 

RadioZET.pl/Wirtualne Media/DG 

Oceń