Wojewódzki znów broni Renatę przed Rozenek. Ostry komentarz prezentera

23.01.2018 12:32

Kolejna odsłona konfliktu na linii Wojewódzki – Rozenek. Minął już ponad rok, od kiedy dziennikarz w wywiadzie dla Playboya stwierdził, że Małgorzata Rozenek-Majdan „weszła do show-biznesu jak do agencji towarzyskiej”. Słowa te doprowadziły do rozprawy sądowej, która, jak wcześniej informowano, zakończyła się wygraną Rozenek. Wygląda jednak na to, że to nie koniec celebryckiej wojny.

Rozenek Wojewódzki Majdan fot. Instagram

W jednej ze swoich niedawnych wypowiedzi Małgorzata Rozenek skomentowała udział Renaty Kaczoruk w „Tańcu z gwiazdami”. Stwierdziła, że modelka zaprezentowała tym „klasyczny przykład braku konsekwencji i hipokryzji”. „Twierdziła, że poszła do programu tylko dlatego, że chciała zwiedzić Azję, ale absolutnie nie popiera parcia na szkło i nie chce mieć z tym nic wspólnego. Uważa polski show-biznes za wylęgarnię tak złych osób, jak my, i idzie do programu, który jest stricte show-biznesowy. To jest klasyczny przykład braku konsekwencji i hipokryzji” — powiedziała Rozenek.

Na odpowiedź zdecydował się Kuba Wojewódzki. Na Facebooku opublikował obszerny wpis, w którym informuje, że proces sądowy, z którego wygrania cieszyła się Rozenek, został uchylony. Wypowiedź dziennikarza została skierowana bezpośrednio do „perfekcyjnej pani domu”:

„Szanowna Pani Małgosiu Rozenek-Majdan!

Na wstępie zaznaczam, że u mnie wszystko dobrze. Wróciłem z miesięcznych wakacji wypoczęty, radosny oraz chętny do kolejnych medialnych awantur. Od lat co prawda nie biorę udziału w celebryckich pyskówkach, ale jako że sprawa dotyczy Moich Bliskich to chętnie się odniosę. Ponownie publicznie ocenia Pani moralność i etykę Bliskiej Mi Osoby. Niesprawiedliwie i nieuczciwie moim zdaniem. Ale jako że najwyraźniej oboje, Pani i ja, jesteśmy miłośnikami uczciwości i prawdy ustalmy zatem uczciwie dwie sprawy”. — pisze Wojewódzki.

„Myślę, że będzie uczciwe i zgodne z prawdą poinformowanie opinii publicznej, że wyrok sądu w naszej sprawie został uchylony i ponownie wróci ona na wokandę. Teraz także z moim udziałem oraz udziałem moich świadków, a naszych wspólnych kolegów z TVN, którzy wniosą swoje zdanie na temat mojej opinii, iż – "Weszła Pani do show biznesu jak do agencji towarzyskiej". Zgodnie z prawdą informuję Panią, że zabezpieczyłem u swoich adwokatów esemesy które od Pani dostawałem na początku naszej znajomości. Ich treść oraz zawarte tam propozycje, a wiedziała już Pani, że jestem w związku z moją obecną partnerką, a także moja na nie reakcja, dobrze pokażą opinii publicznej prawdziwe przyczyny Pani dzisiejszego stosunku zarówno do mnie jak i mojej partnerki. I choć brzydzę się etycznie i estetycznie takimi metodami, to jednak oboje przecież uważamy, że prawda powinna zwyciężyć. Czyż nie?” — pyta dziennikarz.

Na reakcję ze strony Małgorzaty Rozenek nie trzeba było długo czekać. Na Facebooku gwiazdy pojawiła się wymowna fotka, przedstawiająca Małgorzatę Rozenek-Majdan oraz Radosława Majdana. Rozenek kieruje palec wskazujący na znajdującą się za nią fotkę Johhny'ego Casha pokazującego palec środkowy... Komentarz jest jeszcze bardziej zaskakujący:

„Absolutnie nie była to ocena moralności i etyki Bliskiej Panu Osoby. To był jedynie komentarz do jej nieudolnych ruchów w meandrach pracy w telewizji. Przecież Pan wielokrotnie pozwalał sobie na podobne komentarze wobec mojej pracy i mojego męża. Dopiero okaże się, czy sprawa wróci na wokandę, Jeśli tak się stanie, mam nadzieję, że stawi się Pan choć raz na sprawie, a nie jak do tej pory będzie unikać składania zeznań (...). Rozumiem, że zamieści Pan również swoją część SMS-owej korespondencji ze mną” — pisze Rozenek i sugeruje dalej, że Wojewódzki „instrumentalne traktowanie kobiet — w tym również Pana partnerkę — ma opanowane do (ekhm… ) perfekcji”.

Ponadto stwierdza, że bardziej obawiałaby się tego, że „jedna była mężatka zgodzi się opublikować wymianę SMS-ów Bliskiej Panu Osoby z jej ówczesnym mężem. Nawet sama Jackie Collins nie wymyśliłaby aż tak pikantnej wymiany zdań”.

Jak zakończy się ten konflikt?

RadioZET.pl/SA

Oceń