Za marzenia. Będzie 2. sezon serialu

07.05.2018 12:32

„Za marzenia” — czy będzie 2. sezon serialu? To pytanie zadaje sobie wielu fanów produkcji. Teraz już wiadomo, że Telewizja Polska zdecydowała się na kontynuowanie formatu. Kiedy zobaczymy 2. sezon serialu „Za marzenia”? Zdradzamy wszystkie szczegóły.

Za marzenia fot. Za marzenia/Facebook

Za marzenia. Będzie 2. sezon serialu

Telewizja Polska podjęła decyzję o emisji drugiego sezonu serialu „Za marzenia” — poinformował portal Wirtualnemedia.pl. — Finalizujemy pracę nad scenariuszami. Ze zdjęciami ruszamy pod koniec czerwca — powiedział w rozmowie z Wirtualnymi Mediami Jarosław Ciesielski, producent realizujący serial. 

„Za marzenia” jest produkcją obyczajowo-komediową, a w rolach głównych można oglądać: Maję Bohosiewicz, Annę Karczmarczyk, Piotra Nerlewskiego, Katarzynę Figurę, Paulinę Chruściel, Radosława Krzyżowskiego, Izę Kunę czy Marcina Perchucia.

Akcja koncentruje się wokół Zosi (Maja Bohosiewicz), która jest psycholożką, Anki (Anna Karczmarczyk), makijażystki, oraz Bartka (Piotr Nerlewski), typowego lekkoducha, który rzucił studia i nie wie, co dalej zrobić z życiem. Cała trójka mieszka razem w wynajętym mieszkaniu.

„Od czasów serialu «Przyjaciele» nie opowiedziano takiej historii o przyjaźni! To hasło towarzyszyło wydaniu książki, również w punkt wyraża główne motto serialu” — czytamy na oficjalnej stronie na Facebooku.

Fabuła 2. sezonu serialu ponownie skupi się na losach trójki głównych bohaterów. — Będą również aktorskie niespodzianki, m.in. rozwiniemy wątek Pauliny Chruściel oraz Anielaka, czyli Mikołaja Cieślaka, a także dojdą postacie, które zamieszają w wątek naszej głównej trojki — dodał Ciesielski w rozmowie z Wirtualnymi Mediami.

RadioZET.pl/SI/Wirtualne Media

Oceń