Zaręczyny w „Rolnik szuka żony”. Co jeszcze wydarzyło się w programie? Kiedy obejrzymy finał?

26.11.2018 13:15

Finał „Rolnik szuka żony” coraz bliżej, tymczasem w jedenastym odcinku nie brakowało emocji. Niektóre pary już podjęły decyzje dotyczące rozwoju ich związków. Jeden z uczestników zdecydował się nawet na oświadczyny.

Zaręczyny w „Rolnik szuka żony”. Co jeszcze wydarzyło się w programie? Kiedy obejrzymy finał? fot. Instagram:@rolnikszukazonytvp

W tym roku możemy śledzić losy uczestników już piątej edycji show „Rolnik szuka żony”. Po raz kolejny rolnicy spotykali się z kobietami poszukującymi miłości. Jak zwykle nie zabrakło emocji, kontrowersji i barwnych postaci, które wzbudzały sympatię lub antypatię. Nie obyło się bez kilku skandali, jak na przykład wtedy, gdy jeden z rolników złapał uczestniczkę za pośladki. Przed nami finał piątego sezonu, podczas którego przekonamy się, której parze udało się zbudować stabilny związek. Wątpliwości co do niektórych par wyjaśniły się już teraz.

Łukasz i Agata fot. Instagram:@rolnikszukazonytvp

Zaręczyny w „Rolnik szuka żony”

Wydawało się, że Łukasz już dawno zdecydował się na związek z Agatą. Jeszcze podczas pobytu u niego wszystkich kandydatek zdecydowanie ją faworyzował. Część widzów uznała nawet, że zachował się bardzo nie w porządku wobec innych kobiet. Jednak w jedenastym odcinku udowodnił, że naprawdę się zakochał.

ZOBACZ TAKŻE: TVP skasowało 1000 komentarzy widzów "Rolnik szuka żony"

Podczas romantycznego rejsu gondolą w warszawskich Łazienkach Królewskich rolnik poprosił Agatę o rękę. Ta przyjęła zaręczyny i szczęśliwa para rozmawiała o wspólnej przyszłości. Pojawiła się nawet kwestia posiadania dzieci. Łukasz obiecał, że będzie spełniał ciążowe zachcianki ukochanej. To drugie zaręczyny, jakie mogli oglądać na ekranie fani programu.

O tak udanej randce z pewnością nie może mówić Ola, która przeprowadziła z Markiem poważną rozmowę na temat ich związku. Para nie odnalazła wspólnego języka, a rolnik po wymianie zdań wyszedł ze spotkania obrażony. Nic nie wskazuje, aby ten związek miał przetrwać.

Ostateczne decyzje rolników i ich partnerek poznamy w odcinku finałowym, który na antenie TVP1 pojawi się 2 grudnia o godzinie 21.15.

RadioZET.pl/MF

Oceń