Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Zasada przyjemności. Nowy kryminalny serial Canal+

27.11.2017 11:12

„Zasada przyjemności” – trwają prace nad nowym serialem Canal+. Obsada? Naprawdę robi wrażenie!

Zasada przyjemności. Nowy kryminalny serial Canal+ fot. ons.pl

Zasada przyjemności. Nowy serial  Canal+

Serial „Zasada przyjemności” przedstawi losy trojga policjantów z Polski, Ukrainy i Czech, którzy będą musieli współpracować ze sobą i prowadzić śledztwo w sprawie makabrycznych zbrodni, do których dochodzi w Warszawie, Odessie i Pradze. W główne role, policjantów – jak informują Wirtualne Media – wcielą się: Małgorzata Buczkowska, Karel Roden oraz Sergiej Strelnikow.

Jak czytamy dalej w serwisie, akcja serialu rozpocznie się od momentu, gdy plażowicze w Odessie znajdują dryfująca łódkę, w której znajduje się okaleczone ciało młodej kobiety. Tego samego dnia w Warszawie policja dokona przerażającego odkrycia w bagażniku opuszczonego samochodu. Do równie dramatycznej zbrodni dojdzie także w Pradze.

W obsadzie nowego serialu Canal+ pojawia się również Stiepe Erceg, Robert Gonera, Dawid Czupryński, Mirosław Baka, Magdalena Boczarska i Mirosław Haniszewski. Zdjęcia do produkcji rozpoczęły się w październiku tego roku. Serial będzie można oglądać na antenie Canal+, ale oficjalna data premiery nie została jeszcze podana. „Zasada przyjemności" to pierwsza wspólna produkcja serialowa Polski, Ukrainy i Czech.

RadioZET.pl/SI/Wirtualne Media

Oceń