Zawodnik MMA poprowadzi nowy kulinarny program Polsatu

10.01.2018 11:05

Już w lutym na antenie telewizji Polsat zobaczymy nowy program kulinarny zatytułowany „Makaronowy zawrót głowy”. Show poprowadzą: Paulina Chylewska i... zawodnik MMA.

Zawodnik MMA poprowadzi nowy kulinarny program Polsatu fot. Makaronowy zawrót głowy

Właśnie ruszyły zdjęcia do nowego programu kulinarnego Polsatu. „Makaronowy zawrót głowy” prowadzić będzie nietypowy duet: dziennikarka sportowa Paulina Chylewska oraz... zawodnik MMA - Szymon Kołecki - informuje serwis Wirtualnemedia.

W nowym programie zobaczymy, jak prowadzący wraz z zaproszonymi gwiazdami przygotowywać będą różne dania oparte - co sugeruje nazwa programu - na bazie makaronu. Nie wiadomo jeszcze dokładnie, kiedy odbędzie się premiera show, ani kim będą pierwsze zaproszone gwiazdy, jednak z całą pewnością ciekawość widzów wzbudzi zawodnik MMA w roli prowadzącego program kulinarny.

Szymon Kołecki to były sztangista i zdobywca srebrnego medalu na Igrzyskach Olimpijskich w Sydney w 2000 roku oraz złotego na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie w 2008 roku; czterokrotny medalista mistrzostw świata, sześciokrotny medalista mistrzostw Europy, a od 2016 roku zawodnik mieszanych sztuk walki walczący dla organizacji PL MMA. Teraz będzie miał okazję spróbować swoich sił jako prowadzący kulinarne show.

W roli drugiego gospodarza programu pojawi się dobrze znana widzom Paulina Chylewska. Dziennikarka do niedawna prowadziła m.in. programy z cyklu „Wielki test TVP”, jednak w czerwcu 2017 roku po 21 latach pracy odeszła z TVP. Obecnie pracuje w redakcji sportowej Polsatu.

RadioZET.pl/Wirtualnemedia/SA

Oceń