Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Zwyciężczyni „Milionerów” spełniła swoje marzenie. Pochwaliła się nowym mieszkaniem

04.06.2019 11:46

Katarzyna Kant-Wysocka wygrała kilka miesięcy temu milion złotych w programie „Milionerzy”. Zwyciężczyni programu spełniła swoje marzenie. Na co przeznaczyła wygraną?

Katarzyna Kant-Wysocka fot. Instagram.com/ dobrzewychowana

Katarzyna Kant-Wysocka pochwaliła się wygraną w „Milionerach”

Katarzyna Kant -Wysocka w marcu tego roku zwyciężyła w „Milionerach”. Zwyciężczyni show TVN w rozmowie z Hubertem Urbańskim mówiła, że wygraną chciałaby przeznaczyć na kupno mieszkania z widokiem na Zatokę Gdańską. Jak powiedziała, tak zrobiła, a nagrodą pochwaliła się niedawno w mediach społecznościowych.

„Nie ma mebli, ale jest szczęście. Moje miejsce na ziemi” – napisała Kant-Wysocka, pozując w nowym lokum. Katarzyna Kant-Wysocka podkreśliła, że program zmienił jej życie. „W przeddzień odbioru kluczy do nowego mieszkania kończy się wiosenny sezon Milionerów. Nigdy bym nie pomyślała, że moje życie odmieni teleturniej. Warto marzyć i warto próbować spełniać marzenia!” – napisała.

Katarzyna Kant-Wysocka. Kim jest zwyciężczyni „Milionerów”?

Katarzyna Kant-Wysocka pochodzi z Gdańska. Hubert Urbański w programie tak mówił o zwyciężczyni „Milionerów”: „Miłośniczka kultury antycznej, absolwentka filologii klasycznej, znająca biegle łacinę i grekę”. Sama zainteresowana na co dzień pracuje w marketingu. Prowadzi również bloga dobrzewychowana.pl. Na jej stronie można znaleźć wpisy dotyczące savor-vivru, społeczeństwa, mody, urody czy lifestyle.

„Mam na imię Katarzyna. Moją pasją jest savoir-vivre. Uwielbiam pisać o etykiecie – zarówno towarzyskiej jak i biznesowej. Kocham także modę vintage i klasyczną elegancję. Chciałabym bardzo, by dbałość o detale i dobre maniery stała się modna” –  czytamy na blogu Katarzyny Kant-Wysockiej.

Zagłosuj

Oglądasz programy rozrywkowe?

RadioZEt.pl/ SW

Oceń