Zamknij

Finalista „Mam talent” Patryk Niekłań miał poważny wypadek. Został przewieziony do szpitala

Redakcja
04.12.2018 10:12
Finalista „Mam talent” Patryk Niekłań miał poważny wypadek. Został przewieziony do szpitala
fot. Instagram:@pokaz_akrobacji_w_kole_nieklan

Patryk Niekłań, który w tegorocznym finale „Mam talent” zajął trzecie miejsce, miał poważny wypadek samochodowy. Auto, które prowadził akrobata, wpadło w poślizg i uderzyło w drzewo. Niekłań został przewieziony do szpitala.

Pochodzący ze Starachowic Patryk Niekłań to akrobata, który specjalizuje się w wykonywaniu ewolucji na obręczy. Jego umiejętności docenili jurorzy oraz widzowie „Mam talent”. Patryk doszedł do finałowego odcinka programu, w którym ostatecznie zajął trzecie miejsce. Jednak w niedzielę rano, kiedy wracał z finału, miała miejsce dramatyczna sytuacja.

Na odcinku drogi wojewódzkiej numer 631, między Warszawą a Nieporętem, samochód prowadzony przez Niekłania wpadł w poślizg i uderzył w drzewo. O zdarzeniu poinformował „Fakt”, powołując się na informacje uzyskane od anonimowego świadka:

– Wyglądało to bardzo poważnie. Trzeba było wycinać kierowcę, bo auto uderzyło w drzewo od jego strony. Siła uderzenia była tak duża, że z samochodu wypadł silnik, a kierownica się oderwała. Myślę, że jego atletyczna budowa ciała uchroniła go od poważniejszych uszkodzeń. Najprawdopodobniej wracał z Warszawy z finału „Mam talent”, miał w pojeździe obręcz, z którą występował.

ZOBACZ TAKŻE: Finał 11 edycji "Mam talent". Kto wygrał?

Patryk w Mam talent
fot. Instagram:@pokaz_akrobacji_w_kole_nieklan

W jakim stanie jest finalista „Mam talent”?

Informację o wypadku potwierdził naczelnik wydziału prewencji wołomińskiej policji, nadkomisarz Mariusz Pawlak: „Po wypadku został zabrany do szpitala. Na chwilę obecną wiemy, że jego stan jest stabilny”Aktualnie Patryk nadal przebywa w jednym z warszawskich szpitali. Czuwa przy nim rodzina, w tym żona, córka oraz ojciec. Mirosław Niekłań skomentował wypadek syna: „Wiemy, że to silny i mocny organizm, ale w ostatnim czasie dużo trenował, by dobrze wypaść w finale „Mam Talent”. Codziennie ćwiczył przez wiele godzin z 23-kilogramowym kołem. Nie wiemy, czy zmęczenie miało wpływ na wypadek, warunki na drodze były bardzo trudne. Choć jego stan w niedzielę był ciężki, lekarze mówią, że jest poprawa. Jesteśmy dobrej myśli”Trzymamy kciuki za szybki powrót Patryka do zdrowia.

Niekłań
fot. Instagram:@pokaz_akrobacji_w_kole_nieklan

RadioZET.pl/fakt.pl/MF