Zamknij

Finalistka "Top Model" została aresztowana. Padły poważne zarzuty

Sylwia Wamej
17.09.2019 15:32
Renee Alway
fot. Instagram.com/ argentina antm

Renee Alway, uczestnika 8. edycji amerykańskiej edycji "Top Model" została aresztowana. Gwiazda zamiast na wybiegi, trafiła do więzienia. Co się stało?

Gwiazda "Top Model" trafiła do więzienia

Renee Alway , gwiazda 8. edycji amerykańskiego "Top Model" została aresztowana. Renne zajęła w programie 3. miejsce, jednak o karierze w modelingu może tylko pomarzyć. Kobieta, która wcześniej miała problemy z prawem, ponownie trafiła do aresztu. 10 września tego roku została aresztowana pod zarzutem przemocy domowej, groźny terroryzmu i spowodowania obrażeń ciała. dopuściła się też złamania zasad zwolnienia warunkowego.

Amerykańska była modelka pierwsze kroki w modelingu stawiała w wieku 13 lat. Zdjęcia z jej udziałem publikowane były m.in. w "Vogue". Na swoim koncie ma również zagraniczne kontrakty reklamowe. Niestety, dobra passę Renee przerwały jej problemy osobiste. Dziewczyna zmagała się z traumą z dzieciństwa. Jej ojciec, który był policjantem znęcał się fizycznie i psychicznie nad rodziną. Mama bała się od niego odejść.

Renee Alway już wcześniej miała problemy z prawem

Renee Alway w trakcie modelingowej kariery zaczęła zażywać narkotyki. Dopuszczała się też kradzieży, włamań i oszustw, po to, aby zdobyć pieniądze na metaamfetaminę. Nie uszło jej to na sucho. Wtedy trafiła na 12 lat więzienia. Za to, że dobrze się sprawowała, wyszła z więzienia po czterech latach. Po wyjściu na wolność zapewniała w jednym z wywiadów, że wyciągnęła wnioski z ciężkich doświadczeń. Niestety, tak się jednak nie stało, bo ponownie trafiła za kratki.

Zagłosuj

Lubisz oglądać programy rozrywkowe?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW