Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Finalistka "Top Model" została aresztowana. Padły poważne zarzuty

17.09.2019 15:32

Renee Alway, uczestnika 8. edycji amerykańskiej edycji "Top Model" została aresztowana. Gwiazda zamiast na wybiegi, trafiła do więzienia. Co się stało?

Renee Alway fot. Instagram.com/ argentina antm

Gwiazda "Top Model" trafiła do więzienia

Renee Alway , gwiazda 8. edycji amerykańskiego "Top Model" została aresztowana. Renne zajęła w programie 3. miejsce, jednak o karierze w modelingu może tylko pomarzyć. Kobieta, która wcześniej miała problemy z prawem, ponownie trafiła do aresztu. 10 września tego roku została aresztowana pod zarzutem przemocy domowej, groźny terroryzmu i spowodowania obrażeń ciała. dopuściła się też złamania zasad zwolnienia warunkowego.

Amerykańska była modelka pierwsze kroki w modelingu stawiała w wieku 13 lat. Zdjęcia z jej udziałem publikowane były m.in. w "Vogue". Na swoim koncie ma również zagraniczne kontrakty reklamowe. Niestety, dobra passę Renee przerwały jej problemy osobiste. Dziewczyna zmagała się z traumą z dzieciństwa. Jej ojciec, który był policjantem znęcał się fizycznie i psychicznie nad rodziną. Mama bała się od niego odejść.

Renee Alway już wcześniej miała problemy z prawem

Renee Alway w trakcie modelingowej kariery zaczęła zażywać narkotyki. Dopuszczała się też kradzieży, włamań i oszustw, po to, aby zdobyć pieniądze na metaamfetaminę. Nie uszło jej to na sucho. Wtedy trafiła na 12 lat więzienia. Za to, że dobrze się sprawowała, wyszła z więzienia po czterech latach. Po wyjściu na wolność zapewniała w jednym z wywiadów, że wyciągnęła wnioski z ciężkich doświadczeń. Niestety, tak się jednak nie stało, bo ponownie trafiła za kratki.

Zagłosuj

Lubisz oglądać programy rozrywkowe?

RadioZEt.pl/SW

Oceń