Zamknij

George Michael przed śmiercią wyjawił, kto był miłością jego życia

Redakcja
14.10.2017 15:08
George Michael przed śmiercią wyjawił, kto był miłością jego życia
fot. Archwium Radia ZET

W internecie można zobaczyć zwiastun filmu poświęconego George'owi Michaelowi. W filmie, którego ostatnie sceny kręcono tuż przed śmiercią artysty, zdradza on, kto był miłością jego życia.

George Michael zmarł 25 grudnia 2016 roku w swoim domu. Niedługo będzie można zobaczyć film poświęcony artyście. W zwiastunie do „George Michael: Freedom" piosenkarz przyznał, kto był miłością jego życia.

Okazuje się, że był nim Anselmo Feleppa, Brazylijczyk, którego Michael poznał w 1991 roku. Mężczyźni byli parą przez dwa lata aż do śmieci Feleppy. Po pół roku miesiącach trwania ich związku, Feleppa odkrył, że ma HIV. W 1993 roku, w wyniku udaru mózgu, został sparaliżowany. W tym samym roku zmarł. Singiel „Jesus to a Child” George’a Michaela jest hołdem dla Feleppy.

Zobacz także

– Wśród 160 tysięcy ludzi on stał pod sceną po mojej prawej stronie i od razu przyciągnął mnie wzrokiem. Przykuwał moją uwagę na tyle, że nie mogłem chodzić na tamtą stronę sceny, rozpraszałem się i wiedziałem, że mogę zapomnieć słów, był uroczy. Od tamtego momentu wiedziałem, że ten człowiek będzie częścią mojego życia – powiedział George Michael w filmie kręconym tuż przed jego śmiercią.

Film „George Michael: Freedom" będzie można obejrzeć w Polsce już 1 listopada na Canal+.

Przypomnijmy, że piosenkarza widziano po raz ostatni 9 grudnia w studiu nagraniowym w Londynie. Michael zmarł we śnie 25 grudnia 2016 roku w wieku 53 lat. Raport z sekcji zwłok wykazał, że zmarł on z przyczyn naturalnych. Przez lata zmagał się z chorobami serca i wątroby.

RadioZET.pl/SI