George Michael przed śmiercią wyjawił, kto był miłością jego życia

14.10.2017 15:08

W internecie można zobaczyć zwiastun filmu poświęconego George'owi Michaelowi. W filmie, którego ostatnie sceny kręcono tuż przed śmiercią artysty, zdradza on, kto był miłością jego życia.

George Michael przed śmiercią wyjawił, kto był miłością jego życia fot. Archwium Radia ZET

George Michael zmarł 25 grudnia 2016 roku w swoim domu. Niedługo będzie można zobaczyć film poświęcony artyście. W zwiastunie do „George Michael: Freedom" piosenkarz przyznał, kto był miłością jego życia.

Okazuje się, że był nim Anselmo Feleppa, Brazylijczyk, którego Michael poznał w 1991 roku. Mężczyźni byli parą przez dwa lata aż do śmieci Feleppy. Po pół roku miesiącach trwania ich związku, Feleppa odkrył, że ma HIV. W 1993 roku, w wyniku udaru mózgu, został sparaliżowany. W tym samym roku zmarł. Singiel „Jesus to a Child” George’a Michaela jest hołdem dla Feleppy.

– Wśród 160 tysięcy ludzi on stał pod sceną po mojej prawej stronie i od razu przyciągnął mnie wzrokiem. Przykuwał moją uwagę na tyle, że nie mogłem chodzić na tamtą stronę sceny, rozpraszałem się i wiedziałem, że mogę zapomnieć słów, był uroczy. Od tamtego momentu wiedziałem, że ten człowiek będzie częścią mojego życia – powiedział George Michael w filmie kręconym tuż przed jego śmiercią.

Film „George Michael: Freedom" będzie można obejrzeć w Polsce już 1 listopada na Canal+.

Przypomnijmy, że piosenkarza widziano po raz ostatni 9 grudnia w studiu nagraniowym w Londynie. Michael zmarł we śnie 25 grudnia 2016 roku w wieku 53 lat. Raport z sekcji zwłok wykazał, że zmarł on z przyczyn naturalnych. Przez lata zmagał się z chorobami serca i wątroby.

RadioZET.pl/SI

Oceń