Zamknij

Grzech Fatmagul: odcinek 139. STRESZCZENIE. Dom Fatmagul i Kerima zdemolowany

Redakcja
26.01.2017 13:08
Grzech Fatmagul: odcinek 139. STRESZCZENIE. Dom Fatmagul i Kerima zdemolowany
fot. Grzech Fatmagul

139. odcinek serialu "Grzech Fatmagul" w TVP1 w piątek o godzinie 13.50. Co się w nim wydarzy? Fatmagul dowie się, co stoi za dziwnym zachowaniem Kerima?

"Grzech Fatmagul": odcinek 139. Streszczenie nowego epizodu. W poprzednim odcinku zazdrosna Mukaddes postanowiła skłócić Kerima i Fatmagul. Podłożyła Fatmagul listy miłosne od Mustafy, o których istnieniu ta nawet nie miała pojęcia, i zadbała o to, by Kerim je znalazł. Rozwścieczony mężczyzna pyta żonę czy jej były narzeczony wysyłał jej jakieś listy. Zdenerwowany kłamstwem kobiety, postanawia wyjechać na jakiś czas do ojca.

"Grzech Fatmagul": odcinek 139. STRESZCZENIE

Kerim podjął decyzję o wyjeździe do ojca. Ku zaskoczeniu Fatmagul przyznał nawet, że jeśli nie zdążą z budową domu, to przełożenie ślubu wcale im nie zaszkodzi. Wkrótce po swojej deklaracji rusza do Bodrum i udaje się do Fahrettina.

Fatmagül rozmawia z przyjacielem Kerima. On tez jest zaskoczony nagłym wyjazdem mężczyzny. Okazuje się, że siedzące obok kobiety zaczynają plotkować na temat Fatmagul i obawiają się, że kontakt Emre i Fatmagul nie przyniesie mu nic dobrego.

Mukaddes odbiera kolejny list do Fatmagul. Idzie do łazienki, by go przeczytać. Kiedy ktoś ją woła, w pośpiechu rwie list na kawałki i wrzuca go do kosza. W międzyczasie Fatmagul idzie do nowego domu. Okazuje się, że obok mieszkają niezbyt przychylni jej sąsiedzi. Ignorują ją i nie odpowiadają na pozdrowienia. Rahmi mówi siostrze, że przed chwilą dzwonił do niego Kerim. Fatmagul nie wie, dlaczego jej mąż nie zadzwonił do niej. Zaczyna podejrzewać, że za jego nagłym wyjazdem kryje się coś niepokojącego.

W domu Lale włącza się alarm przeciwpożarowy. W tym czasie nikogo nie ma; to okazja dla Perihan, żeby w środku pomyszkować. Perihan i Hilmiye odkrywają, że kobieta wcale tam nie mieszka i że obserwuje ich dom. Perihan znajduje w gabinecie Reszata umowę potwierdzającą, że Sezgin Gözalmsz był niegdyś wspólnikiem jej byłego męża. Postanawia kontynuować swoje śledztwo, nie wtajemniczając w to Reszata.

Selim i Erdogan wraz z Ayce pracują jako kucharze w restauracji. Selim i dziewczyna stają się sobie coraz bliżsi, co zdaje się niepokoić Erdogana.

Fahrettin cały czas bada sprawę ucieczki Yasaranów. Zaczyna poznawać historię Ayce.

Rahmi wraca do domu Fatmagul i Kerima, gdzie ma skończyć malować. Zastaje dom zdemolowany. Ktoś porozlewał farby i napisał na ścianie niemiłe słowa.

"Grzech Fatmagul": odcinek 139. ZDJĘCIA

 

 

 

 

Emisja kolejnych odcinków serialu "Grzech Fatmagul" już od poniedziałku. Kiedy premiery, kiedy i o której powtórki? teraz dokładny program TVP znajdziecie w serwisie RadiaZET.pl.