Zamknij

Grzech Fatmagul: odcinek 140. STRESZCZENIE. Erdogan aresztowany, Selim ucieka

Redakcja
27.01.2017 11:29
Grzech Fatmagul: odcinek 140. STRESZCZENIE. Erdogan aresztowany, Selim ucieka
fot. grzech fatmagul 140

140. odcinek serialu "Grzech Fatmagul" w TVP1 po weekendowej przerwie już w poniedziałek  30 stycznia o godzinie 13.50. Wydarzy się bardzo wiele: Erdogan zostanie aresztowany, Selim ucieknie z Ayce a Fatmagul pojedzie do Kerima.

"Grzech Fatmagul": odcinek 140. Streszczenie nowego epizodu. W poprzednim odcinku zazdrosna Mukaddes postanowiła skłócić Kerima i Fatmagul. Wiedząc, że Mustafa wysyła byłej narzeczonej listy miłosne, zaczęła je wszystkie przychwytywać od listonosza i umieściła w łóżku Fatmagul, dbając o to, by znalazł je Kerim. Mężczyzna jest wściekły i nagle postanawia wyjechać do ojca. Czy podstępek Mukaddes wyjdzie na jaw?

"Grzech Fatmagul": odcinek 140. STRESZCZENIE

Asu chce zapłacić mężowi za to, by dał jej spokój. Kiedy ma zamiar wręczyć mu pieniądze, Sami zmusza Demira, by udali się do adwokata w celu dokonania rozwodu. Sami chce, by Demir raz na zawsze dał Asu spokój. Między mężczyznami dochodzi do bójki.

Lale dowiaduje się, że kiedy w jej domu włączył się alarm, pojawiła się tam także Perihan. Jest mocno zaniepokojona tym faktem i zamierza pozmieniać wszystkie zamki do budynku. Kiedy wchodzi do swojego pokoju, jest już pewna, że Perihan wie, że Lale obserwuje dom Yasaranów.

Ayce szykuje się do opuszczenia Malty. Między nią a Selimem nawiązuje się silna więź, co widzi Erdogan. Zaczyna wypytywać Selima, ale ten nie chce mu nic powiedzieć. Wieczorem Erdogan udaje się do baru, gdzie spotyka osoby pracujące z im w kuchni. Mężczyzna, który go zaczepił, jest przekonany, że Erdogan pracuje bez pozwolenia. Od słowa do słowa dochodzi do bójki.

Fatmagul szyje swoją suknię ślubną, podczas gdy Rahmi zamalowuje przykre napisy w nowym domu siostry. Kerim wciąż jest zły na Fatmagül. Jest przekonany, że okłamała go i przechowywała listy Mustafy. Zwierza się Meryem, która próbuje go przekonać, że Fatmagul jest w domu bardzo samotna i za nim tęskni. Meryem nie wierzy, że Fatmagul dostaje listy i chowa je przed Kerimem. Całą rozmowę słyszy wścibska Mukaddes. Kiedy zauważa ją Meryem, udaje zaskoczoną tym, co usłyszała.

Rahmi wraca do domu, jednak jest przerażony sąsiedztwem nowego domu Fatmagul. Mówi Kadirowi o tym, że ktoś się do domu włamał.

Selim i Ayce spacerują deptakiem, kiedy nagle widzą, jak policja wyprowadza Erdogana z baru. Ayce przekonuje Selima, żeby zostawił Erdogana i razem z nią opuścił Maltę. Ten postanawia razem z nią uciec.

Fatmagül robi Kerimowi niespodziankę i razem z Meryem przyjeżdża do Bodrum. Co on na to?

"Grzech Fatmagul": odcinek 140. ZDJĘCIA

 

 

 

 

 

 

 

 

Emisja kolejnych odcinków serialu "Grzech Fatmagul" już od poniedziałku. Kiedy premiery, kiedy i o której powtórki? teraz dokładny program TVP znajdziecie w serwisie RadiaZET.pl.