Zamknij

Grzech Fatmagul: odcinek 141 STRESZCZENIE. Mukaddes odpisuje Mustafie!

Redakcja
30.01.2017 14:00
Grzech Fatmagul: odcinek 141 STRESZCZENIE. Mukaddes odpisuje Mustafie!
fot. Grzech Fatmagul

141. odcinek serialu "Grzech Fatmagul" w TVP1 we wtorek 31 stycznia o godzinie 13.50. Mukaddes coraz bardziej brnie w swój "spisek" z Mustafą. Nadal czyta listy do Fatmagul, ale tym razem decyduje się na jeszcze więcej. Także sąsiedztwo nowego domu Kerima i Fatmagul daje o sobie znać.

"Grzech Fatmagul": odcinek 141. Streszczenie wydarzeń kolejnego epizodu. W poprzednim odcinku Fatmagul postanowiła odwiedzić Kerima, by załagodzić jego złość. Niestety, wścibska i zazdrosna Mukaddes nie odpuszcza - nadal czyta i zbiera listy miłosne od Mustafy do Fatmagul. Sąsiedzi w nowym domu Fatmagul i Kerima nie są zbyt przychylni. Erdogan wdaje się w bójkę w barze i zostaje aresztowany. Zdesperowany Selim za namową Ayce postanawia opuścić Maltę.

"Grzech Fatmagul": odcinek 141 STRESZCZENIE

Kadir i Rahmi udają się na budowę, do domu Kerima i Fatmagul. Okazuje się, że czeka na nich niemiła niespodzianka. tym razem nieznani sprawcy wybili szyby. Kadir postanawia złożyć skargę i rozmawia o zdarzeniu z mieszkańcami dzielnicy. "Ktokolwiek to zrobił, zapłaci za to" - postanawia Kadir i udaje się do okolicznego baru, by zasięgnąć informacji. Ludzie mówią mu, że to spokojna okolica, a oni nie chcą w niej nikogo podejrzanego.

Meryem wyjawia Fahrettinowi, że ktoś włamał się do domu Kerima i Fatmagul. Muszą dowiedzieć się, kto to. Rozważają zmianę domu, jednak obawiają się, że Fatmagul już zbyt polubiła nowe miejsce. Tymczasem Fatmagül jest nieświadoma tego, co wydarzyło się w nowym domu. Cieszy się z wizyty w Bodrum. Dowiaduje się, ze Fahrettin i Kerim są na tropie lekarza, który wydał fałszywe zaświadczenie o stanie jej zdrowia po tragicznej nocy. Dziewczyna postanawia z nim porozmawiać i przekonać, aby przyznał się do wszystkiego.

Yasar składa zeznania. Mówi, że wykonywał tylko pracę, zleconą przez szefa. Opowiada o tym, jak Erdogan wpadł na pomysł, by przetrzymać Mustafę w ich domu. Twierdzi, że Resat nie miał o niczym pojęcia. Jest już jasne, że Yasaranowie postanowili poświęcić Erdogana, by ratować Selima.

Tymczasem Selim razem z Ayce są pracownikami na statku. Pracodawca nie jest zadowolony z Selima i grozi, że jeśli nie weźmie się porządnie do pracy, to obydwoje opuszczą pokład na następnym postoju. W tym momencie Erdogan przetrzymywany jest w areszcie.

Perihan śledzi Lale. Ostatecznie kobiety zaczynają się dogadywać.

Selim dowiaduje się z TV o pojmaniu Yaszara. Obawia się, że zostanie rozpoznany przez pasażerów jachtu. Chce czym prędzej opuścić pokład, choć Ayce przekonuje go, by tego nie robił.

"Grzech Fatmagul": odcinek 141. ZDJĘCIA

 

 

 

 

 

Emisja kolejnych odcinków serialu "Grzech Fatmagul" już od poniedziałku. Kiedy premiery, kiedy i o której powtórki? teraz dokładny program TVP znajdziecie w serwisie RadiaZET.pl.