Zamknij

Grzech Fatmagul: odcinek 138. STRESZCZENIE. Mukaddes skłóci Kerima

Redakcja
25.01.2017 12:25
Grzech Fatmagul: odcinek 138. STRESZCZENIE. Mukaddes skłóci Kerima
fot. Grzech Fatmagul 138

138. odcinek serialu "Grzech Fatmagul" w TVP1 w czwartek 26 stycznia o 13.50. Mukaddes manipuluje Kerimem i postanawia skłócić go z Fatmagul.

"Grzech Fatmagul": odcinek 138. Streszczenie nowego epizodu.

W poprzednich odcinkach Kerim i Fatmagul wpadli w szał przygotowań i zakupów do ich powstającego domu. Niestety, wyraźnie nie jest z tego zadowolona Mukaddes, która im zazdrości. Okazuje się, że Mustafa przez cały czas myśli o Fatmagul. Zaczyna z więzienia pisać do niej listy miłosne. Podczas kolacji pojawia się pytanie o datę ślubu Kerima i Fatmagul. Obydwoje są tym zaskoczeni, bo do tej pory właściwie się nad tym nie zastanawiali. Rodzina przekonuje ich, by wymyślili konkretną datę. Fatmagul proponuje, by był to dzień urodzin Kerima.

Grzech Fatmagul: odcinek 139. Streszczenie.

"Grzech Fatmagul": odcinek 138. STRESZCZENIE

Mukaddes zaczyna knuć przeciw Fatmagul i Kerimowi. Kiedy listonosz przynosi do restauracje listy od Mustafy, zabiera je i postanawia przeczytać.

"Fatmagul, moja ukochana. minął jeden dzień, jestem o jeden dzień dłużej do bycia z tobą. Będę liczył godziny, dni, tygodnie i miesiące. I miną lata. Będę do ciebie pisał każdego dnia, czekając, aż wyślesz mi światełko nadziei. Będę cierpliwy, każdego dnia czekając na list od ciebie. I kiedy ten dzień nadejdzie, wszystko będzie łatwiejsze do zniesienia. Moja nadzieja daje mi siłę - tak jak wizja ciebie, kiedy walczyłem ze śmiercią. Przywróciłaś mnie do życia (...)" - pisze w liście Mustafa.

Mukaddes jest zazdrosna. "Fatmagul to, Fatmagul tamto. Wszyscy jej chcą" - myśli kobieta.

Kerim i Fatmagul wpadają w szał zakupów do nowego domu. Wieczorem pokazują domownikom, co kupili. Mukaddes nie kryje swojej złości. Jest rozgoryczona i postanawia wypomnieć swoją pomoc w restauracji. Meryem jest zaskoczona.

Kolejnego dnia Kerim i Fatmagul kontynuują zakupy, a Mukaddes odbiera kolejne listy od Mustafy. Postanawia schować je w łóżku Fatmagul, a Kerim je odnajduje. Jest przekonany, że Fatmagül kocha Mustafę. Idzie wściekły do restauracji i wypytuje Fatmagul o to, czy dostała jakieś listy od Mustafy. Ona odpowiada mu zgodnie z prawdą. Niestety, mężczyzna jest zły i nie wierzy ukochanej. Postanawia się upić. Następnego dnia oznajmia domownikom, że jedzie do ojca.

Tymczasem Asu rozwodzi się z Mustafą, a Reszat z Perihan. Lale kontaktuje się z Ender i prosząc ją o dyskrecję i zapewnia, że obie mają ten sam cel. Przychodzą wyniki analizy z firmy GSM, które potwierdzają zeznania Fatmagül na temat Erdogana i Selima.

"Grzech Fatmagul": odcinek 138. ZDJĘCIA

 

 

 

 

 

Emisja kolejnych odcinków serialu "Grzech Fatmagul" już od poniedziałku. Kiedy premiery, kiedy i o której powtórki? teraz dokładny program TVP znajdziecie w serwisie RadiaZET.pl.