Zamknij

Gwiazda "Barw szczęścia" zaręczyła się. Hanna Konarowska pochwaliła się radosną nowiną na Instagramie

Sylwia Wamej
09.07.2019 13:42
Hanna Konarowska
fot. Viphoto/East News

Hanna Konarowska jest zaręczona. Gwiazda "Barw szczęścia" podzieliła się z fanami radosną nowiną na Instagramie. Aktorka powiedziała "tak" w pięknych okolicznościach przyrody.

Hanna Konarowska zaręczyła się

Hanna Konarowska podzieliła się z fanami swoim szczęściem. Gwiazda "Barw szczęścia" opublikowała zdjęcie ze swoim ukochanym. Hanna powiedziała mu "tak" w pięknych okolicznościach przyrody we wsi Kentchurch w Anglii.  "W tak obłędnie pięknych okolicznościach ten mężczyzna stał się moim narzeczonym, a ja stałam się najszczęśliwszą kobietą" - napisała aktorka na swoim Instagramie. 

Gwiazda nie chce za dużo zdradzać o swoim partnerze. W przeciwieństwie do Jakuba Wonsa, z którym aktorka ma córeczkę Zosię, ukochany gwiazdy nie jest z branży filmowej. 

Hanna Konarowska jest mamą dwójki dzieci

"Mój partner nie jest z tej samej branży co ja. Nie chciałabym opowiadać, czym się zajmuje, ponieważ to jest kwestia naszej prywatnej przestrzeni. Teraz jestem bardzo szczęśliwa" - mówiła Hanna Konarowska w rozmowie z serwisem Plejada.pl.  Gdy aktorka zaszła w drugą ciążę, zaczęły pojawiać się doniesienia, że ojcem dziecka jest Jakub Wons. Hanna Konarowska szybko zdementowała te informacje.

"Rozstałam się z Jakubem Wonsem. Dalej się przyjaźnimy. Spotkało nas duże szczęście, że tak to się wszystko potoczyło. Widziałam jednak jakąś informację, w której przeczytałam, że jestem w ciąży z tatą Zosi. To oczywiście nieprawda" - mówiła aktorka w wywiadzie z Plejadą.  Gwiazda oprócz tego, że cieszy się z narzeczeństwa, rozkoszuje się też macierzyństwem. Rok temu po raz drugi została mamą córeczki.

Zagłosuj

Wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW