Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Gwiazda "Barw szczęścia" zaręczyła się. Hanna Konarowska pochwaliła się radosną nowiną na Instagramie

09.07.2019 13:42

Hanna Konarowska jest zaręczona. Gwiazda "Barw szczęścia" podzieliła się z fanami radosną nowiną na Instagramie. Aktorka powiedziała "tak" w pięknych okolicznościach przyrody.

Hanna Konarowska fot. Viphoto/East News

Hanna Konarowska zaręczyła się

Hanna Konarowska podzieliła się z fanami swoim szczęściem. Gwiazda "Barw szczęścia" opublikowała zdjęcie ze swoim ukochanym. Hanna powiedziała mu "tak" w pięknych okolicznościach przyrody we wsi Kentchurch w Anglii.  "W tak obłędnie pięknych okolicznościach ten mężczyzna stał się moim narzeczonym, a ja stałam się najszczęśliwszą kobietą" - napisała aktorka na swoim Instagramie. 

Gwiazda nie chce za dużo zdradzać o swoim partnerze. W przeciwieństwie do Jakuba Wonsa, z którym aktorka ma córeczkę Zosię, ukochany gwiazdy nie jest z branży filmowej. 

Hanna Konarowska jest mamą dwójki dzieci

"Mój partner nie jest z tej samej branży co ja. Nie chciałabym opowiadać, czym się zajmuje, ponieważ to jest kwestia naszej prywatnej przestrzeni. Teraz jestem bardzo szczęśliwa" - mówiła Hanna Konarowska w rozmowie z serwisem Plejada.pl.  Gdy aktorka zaszła w drugą ciążę, zaczęły pojawiać się doniesienia, że ojcem dziecka jest Jakub Wons. Hanna Konarowska szybko zdementowała te informacje.

"Rozstałam się z Jakubem Wonsem. Dalej się przyjaźnimy. Spotkało nas duże szczęście, że tak to się wszystko potoczyło. Widziałam jednak jakąś informację, w której przeczytałam, że jestem w ciąży z tatą Zosi. To oczywiście nieprawda" - mówiła aktorka w wywiadzie z Plejadą.  Gwiazda oprócz tego, że cieszy się z narzeczeństwa, rozkoszuje się też macierzyństwem. Rok temu po raz drugi została mamą córeczki.

Zagłosuj

Wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia?

RadioZEt.pl/ SW

Oceń