Zamknij

Gwiazda „M jak miłość” zmieniła fryzurę. Iga Krefft postawiła na ostre cięcie

Sylwia Wamej
24.07.2019 12:23
Iga Kreft
fot. Jacek Domiński/ Reporter/ East News

Iga Krefft znana szerszej publiczności z roli Uli w „M jak miłość” zdecydowała się na metamorfozę. Gwiazda postawiła na ostre cięcie i zmianę koloru. Jak teraz wygląda?

Iga Kreft przeszła metamorfozę. Obcięła włosy i zmieniła kolor 

Iga Krefft postanowiła odświeżyć swój wizerunek. 23-letnia aktorka i piosenkarka ścięła włosy i zmieniła kolor. Gwiazda „M jak miłość” w krótkiej blond fryzurze wygląda jednocześnie rockowo, ale też dziewczęco. Iga metamorfozą pochwaliła się na Instagramie. Aktorka opublikowała fotografię w nowej fryzurze, a fani jak zwykle nie zawiedli. „Ale włoski piękne”, „jakie piękne włoski”, „kocham twoje nowe włoski” – to tylko niektóre z licznych komentarzy fanów.

0009378BNNAJTH0I-C122-F4
fot. Instagram.com/ofeliaigakreft

Iga Kreft wydała debiutancki singiel „Zaraz”

Iga Krefft to nie tylko aktorka, ale również piosenkarka. Pokaz jej wokalnych umiejętności widzowie mogli zobaczyć w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Iga Krefft wydała też debiutancki singiel „Zaraz” pod pseudonimem Ofelia.

„Ofelia wydaje się być znajoma. Może nawet być tak, że już gdzieś ją widzieliście. Z pewnością nie w tym wydaniu, z którym teraz rusza. Dotychczas kojarzona raczej z rysów twarzy, teraz zacznie się wam kojarzyć ze słowami, dźwiękami, a za chwilę wszyscy będziecie śpiewać razem z nią. Nie lubi oddawać roboty innymi, jak mówi »Lubi robić sama swoje«, więc napisała, zaśpiewała i zagrała. Dużo biegała po scenie przebierając się za innych, ale o niczym nie marzyła tak jak o tym żeby biegać po niej będąc sobą” — czytamy na oficjalnym profilu Ofelii na Facebooku.  Fani gwiazdy „M jak miłość” są zachwyceni zarówno piosenką, jak i głosem Igi Krefft.

Zagłosuj

Lubisz śpiewać?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW