Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Gwiazda „M jak miłość” zmieniła fryzurę. Iga Krefft postawiła na ostre cięcie

24.07.2019 12:23

Iga Krefft znana szerszej publiczności z roli Uli w „M jak miłość” zdecydowała się na metamorfozę. Gwiazda postawiła na ostre cięcie i zmianę koloru. Jak teraz wygląda?

Iga Kreft fot. Jacek Domiński/ Reporter/ East News

Iga Kreft przeszła metamorfozę. Obcięła włosy i zmieniła kolor 

Iga Krefft postanowiła odświeżyć swój wizerunek. 23-letnia aktorka i piosenkarka ścięła włosy i zmieniła kolor. Gwiazda „M jak miłość” w krótkiej blond fryzurze wygląda jednocześnie rockowo, ale też dziewczęco. Iga metamorfozą pochwaliła się na Instagramie. Aktorka opublikowała fotografię w nowej fryzurze, a fani jak zwykle nie zawiedli. „Ale włoski piękne”, „jakie piękne włoski”, „kocham twoje nowe włoski” – to tylko niektóre z licznych komentarzy fanów.

0009378BNNAJTH0I-C122-F4 fot. Instagram.com/ofeliaigakreft

Iga Kreft wydała debiutancki singiel „Zaraz”

Iga Krefft to nie tylko aktorka, ale również piosenkarka. Pokaz jej wokalnych umiejętności widzowie mogli zobaczyć w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Iga Krefft wydała też debiutancki singiel „Zaraz” pod pseudonimem Ofelia.

„Ofelia wydaje się być znajoma. Może nawet być tak, że już gdzieś ją widzieliście. Z pewnością nie w tym wydaniu, z którym teraz rusza. Dotychczas kojarzona raczej z rysów twarzy, teraz zacznie się wam kojarzyć ze słowami, dźwiękami, a za chwilę wszyscy będziecie śpiewać razem z nią. Nie lubi oddawać roboty innymi, jak mówi »Lubi robić sama swoje«, więc napisała, zaśpiewała i zagrała. Dużo biegała po scenie przebierając się za innych, ale o niczym nie marzyła tak jak o tym żeby biegać po niej będąc sobą” — czytamy na oficjalnym profilu Ofelii na Facebooku.  Fani gwiazdy „M jak miłość” są zachwyceni zarówno piosenką, jak i głosem Igi Krefft.

Zagłosuj

Lubisz śpiewać?

RadioZEt.pl/ SW

Oceń