Zamknij

Gwiazda „Top Model” Natalia Gulkowska wyszła za mąż. Pokazała zdjęcia z uroczystości na Instagramie

Sylwia Wamej
12.08.2019 11:08
Natalia Gulkowska
fot. Michał Wargin/ East News

Natalia Gulkowska, uczestniczka 5. edycji „Top Model”, wyszła za mąż za ukochanego Piotra. Kim jest wybranek gwiazdy „Top Model”?

Natalia Gulkowska, gwiazda „Top Model”, wyszła za mąż

Natalia Gulkowska, która brała udział w 5. edycji „Top Model”, wyszła za mąż. 9 sierpnia 2019 roku powiedziała sakramentalne „Tak” swojemu wybrankowi, Piotrowi. Radosnymi zdjęciami pochwaliła się na Instagramie. Uroczystość odbyła się w Parafii Świętego Łukasza Ewangelisty w Warszawie. Panna młoda w tym wyjątkowym dniu miała na sobie klasyczną białą suknię projektu Agnieszki Światły. Z kolei wybranek Natalii Gulkowskiej postawił na klasyczny garnitur. O ukochanym gwiazdy „Top Model” niewiele wiadomo. Piotr nie jest w żaden sposób związany z mediami. Wybranek Natalii uczył się w szkole ekonomicznej. Para zaręczyła się rok temu i wspólnie opiekuje się kilkuletnim Frankiem.

Natalia Gulkowska zgłosiła się do programu dla syna

Natalia Gulkowska wzięła udział w 5. edycji „Top Model”. Jak przyznała, do programu zgłosiła się, bo chciała zawalczyć o swoje marzenia. Jednak w „Top Model” nie została zbyt długo. Odeszła już w 5. odcinku programu, bo za bardzo tęskniła za synkiem. Obserwując Instagram Natalii, w dużym stopniu przewijają się rodzinne zdjęcia, na których chętnie gości świeżo upieczony mąż i ukochany synek — Franek.

„Top Model” to program, który nie wszystkim uczestnikom pomógł w karierze. Jednak są tacy, którzy nie mogą narzekać na brak popularności i rozwijają swoje kariery w branży modelingu i show-biznesu. Do tych osób należą m.in. Karolina Pisarek czy Jakub Kosel.

Zagłosuj

Lubisz oglądać telewizję?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW