Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Gwiazda „Top Model” Natalia Gulkowska wyszła za mąż. Pokazała zdjęcia z uroczystości na Instagramie

12.08.2019 11:08

Natalia Gulkowska, uczestniczka 5. edycji „Top Model”, wyszła za mąż za ukochanego Piotra. Kim jest wybranek gwiazdy „Top Model”?

Natalia Gulkowska fot. Michał Wargin/ East News

Natalia Gulkowska, gwiazda „Top Model”, wyszła za mąż

Natalia Gulkowska, która brała udział w 5. edycji „Top Model”, wyszła za mąż. 9 sierpnia 2019 roku powiedziała sakramentalne „Tak” swojemu wybrankowi, Piotrowi. Radosnymi zdjęciami pochwaliła się na Instagramie. Uroczystość odbyła się w Parafii Świętego Łukasza Ewangelisty w Warszawie. Panna młoda w tym wyjątkowym dniu miała na sobie klasyczną białą suknię projektu Agnieszki Światły. Z kolei wybranek Natalii Gulkowskiej postawił na klasyczny garnitur. O ukochanym gwiazdy „Top Model” niewiele wiadomo. Piotr nie jest w żaden sposób związany z mediami. Wybranek Natalii uczył się w szkole ekonomicznej. Para zaręczyła się rok temu i wspólnie opiekuje się kilkuletnim Frankiem.

Natalia Gulkowska zgłosiła się do programu dla syna

Natalia Gulkowska wzięła udział w 5. edycji „Top Model”. Jak przyznała, do programu zgłosiła się, bo chciała zawalczyć o swoje marzenia. Jednak w „Top Model” nie została zbyt długo. Odeszła już w 5. odcinku programu, bo za bardzo tęskniła za synkiem. Obserwując Instagram Natalii, w dużym stopniu przewijają się rodzinne zdjęcia, na których chętnie gości świeżo upieczony mąż i ukochany synek — Franek.

„Top Model” to program, który nie wszystkim uczestnikom pomógł w karierze. Jednak są tacy, którzy nie mogą narzekać na brak popularności i rozwijają swoje kariery w branży modelingu i show-biznesu. Do tych osób należą m.in. Karolina Pisarek czy Jakub Kosel.

Zagłosuj

Lubisz oglądać telewizję?

RadioZEt.pl/ SW

Oceń