Zamknij

Gwiazdy jak staruszki. Aplikacja FaceApp podbiła internet. Jak znani będą wyglądać na starość?

Sylwia Wamej
17.07.2019 13:42
Maffashion
fot. Instagram.com/ Maffashion

Gwiazdy pokochały aplikację FaceApp, za pomocą której można sprawdzić, jak będą wyglądać za kilkadziesiąt lat. Aplikacja z filtrami postarzającymi rysy twarzy przypadła do gustu m.in. Maffashion, Zofii Zborowskiej i Robertowi Lewandowskiemu. Jak się prezentują jako seniorzy?

FaceApp: Gwiazdy jak staruszki. Jak będą wyglądać za 50 lat?

Gwiazdy uległy modzie na aplikację FaceApp, za pomocą której można sprawdzić, jak będą wyglądać na starość. Apka FaceApp w krótkim czasie podbiła internet. Trudno się dziwić, wszak efekt robi wrażenie, a przerobione fotografie są niezwykle realistyczne.

Gwiazdy chętnie chwalą się internetowymi „metamorfozami”, zamieszczając przerobione zdjęcia, na których wyglądają jak staruszki. Z FaceApp w ostatnim czasie skorzystała m.in. Maffashion, która opublikowała zdjęcie po przerobieniu, pozując z ukochanym — Czarkiem.  Również Zofia Zborowska postanowiła pokazać fanom, jak będzie prezentować się za kilkadziesiąt lat, publikując zdjęcie z narzeczonym — Andrzejem Wroną. Na profilu „Łączy na piłka” pojawiły się też zdjęcia polskich piłkarzy, m.in. Roberta Lewandowskiego. Na punkcie FaceApp oszalały też zagraniczne gwiazdy, m.in. Chiara Ferragni oraz Gordon Ramsay.

FaceApp: Co to jest?

FaceApp to aplikacja, która w krótkim czasie stała się hitem. Oprócz funkcji postarzania można też sprawdzić, jak będziemy wyglądać po zmianie płci, w wersji „hollywood”, czyli wystylizowanej na gwiazdę. Można również poprawić makijaż, zmienić włosy czy cofnąć się w czasie.

Zagłosuj

Używałeś/ łaś już FaceApp?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW