Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Gwiazdy jak staruszki. Aplikacja FaceApp podbiła internet. Jak znani będą wyglądać na starość?

17.07.2019 13:42

Gwiazdy pokochały aplikację FaceApp, za pomocą której można sprawdzić, jak będą wyglądać za kilkadziesiąt lat. Aplikacja z filtrami postarzającymi rysy twarzy przypadła do gustu m.in. Maffashion, Zofii Zborowskiej i Robertowi Lewandowskiemu. Jak się prezentują jako seniorzy?

Maffashion fot. Instagram.com/ Maffashion

FaceApp: Gwiazdy jak staruszki. Jak będą wyglądać za 50 lat?

Gwiazdy uległy modzie na aplikację FaceApp, za pomocą której można sprawdzić, jak będą wyglądać na starość. Apka FaceApp w krótkim czasie podbiła internet. Trudno się dziwić, wszak efekt robi wrażenie, a przerobione fotografie są niezwykle realistyczne.

Gwiazdy chętnie chwalą się internetowymi „metamorfozami”, zamieszczając przerobione zdjęcia, na których wyglądają jak staruszki. Z FaceApp w ostatnim czasie skorzystała m.in. Maffashion, która opublikowała zdjęcie po przerobieniu, pozując z ukochanym — Czarkiem.  Również Zofia Zborowska postanowiła pokazać fanom, jak będzie prezentować się za kilkadziesiąt lat, publikując zdjęcie z narzeczonym — Andrzejem Wroną. Na profilu „Łączy na piłka” pojawiły się też zdjęcia polskich piłkarzy, m.in. Roberta Lewandowskiego. Na punkcie FaceApp oszalały też zagraniczne gwiazdy, m.in. Chiara Ferragni oraz Gordon Ramsay.

FaceApp: Co to jest?

FaceApp to aplikacja, która w krótkim czasie stała się hitem. Oprócz funkcji postarzania można też sprawdzić, jak będziemy wyglądać po zmianie płci, w wersji „hollywood”, czyli wystylizowanej na gwiazdę. Można również poprawić makijaż, zmienić włosy czy cofnąć się w czasie.

Zagłosuj

Używałeś/ łaś już FaceApp?

RadioZEt.pl/ SW 

Oceń