Zamknij

Gwyneth Paltrow opublikowała nagie zdjęcie w sieci. Nigdy jeszcze nie pokazała tak dużo

Sylwia Wamej
13.09.2019 10:36
Gwyneth Paltrow
fot. Splash News.com/ East News

Gwyneth Paltrow opublikowała w sieci bardzo odważne zdjęcie, na którym pozuje nago. Zmysłowej, ale też delikatnej fotografii towarzyszy ważne przesłanie.

Gwyneth Paltrow chwali się nagim, odważnym zdjęciem

Gwyneth Paltrow chyba jeszcze nigdy nie pokazała tak odważnego zdjęcia. Gwiazda takich filmów jak m.in. „Zakochany Szekspir” i „Utalentowany Pan Ripley” zaprezentowała swoim fanom nagie zdjęcie. Fotografia pojawiła się na serwisie lifestyle'owym „Goop” prowadzonym przez aktorkę. Gwiazda publikuje tam m.in. zdrowe przepisy oraz sposoby na zachowanie pogody ducha.

Na profilu Goop pojawiło się zdjęcie, na którym Gwyneth zaprezentowała się nago, w górskim otoczeniu. Gwyneth na fotografii stoi z wyciągniętymi do góry rękoma tyłem przed aparatem. Fotografia jest pretekstem do większego tematu, jakim jest okłamywanie się. Okłamujemy się z dobrych i złych powodów, by się chronić lub sabotować. Ale dlaczego? – czytamy pod zdjęciem. Trzeba przyznać, że fotografia jest bardzo naturalna, ale też niezwykle subtelna. Zdjęcie polubiło ponad 11 tysięcy obserwujących.

Gwyneth Paltrow: Nietypowe małżeństwo z Bradem Falchukiem

Gwyneth Paltrow, która zdrowo żyje i dba o wewnętrzną harmonię, może też pochwalić się nietypowym związkiem. Jak się okazuje, sekretem udanego małżeństwa ze scenarzystą Bradem Falchukiem jest... spędzanie ze sobą małej ilości czasu. Para jest ze sobą dosłownie kilka dni w tygodniu. Ukochany Gwyneth nocuje u niej zaledwie cztery noce w Los Angeles, natomiast później wraca do swojej posiadłości, również do LA. Dzięki temu unikają nudy oraz rutyny. Wszystkie znajome małżeństwa mówią, że to, jak ze sobą funkcjonujemy, brzmi idealnie i nie powinniśmy niczego zmieniać – mówiła w wywiadzie.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW