Zamknij

Gwyneth Paltrow pokazała dzieci. Jej córka to skóra zdjęta z mamy

Sylwia Wamej
14.05.2019 12:30
Gwyneth Paltrow
fot. Splash News/ East News

Gwyneth Paltrow bardzo rzadko fotografuje się ze swoimi dziećmi w mediach społecznościowych. Z okazji niedawno obchodzonego Dnia Mamy zrobiła jednak wyjątek i pokazała pociechy na Instagramie. 14-letnia córka aktorki to mała kopia słynnej mamy.

Gwyneth Paltrow pokazała dzieci na Instagramie

12 maja w wielu krajach, w tym w Stanach Zjednoczonych, obchodzony był Dzień Mamy. Wiele zagranicznych gwiazd zdecydowało się na pokazanie swoich pociech w mediach społecznościowych. Media zachwycały się uroczym zdjęciem, które opublikowała na Instagramie Meghan Markle. Również Gwyneth Paltrow z okazji Dnia Matki postanowiła pochwalić się dziećmi na Instagramie: 14-letnią córką Apple i 13-letnim synem Mosesem. Aktorka bardzo rzadko pokazuje swoje dzieci w mediach społecznościowych, jednak tym razem okazja była wyjątkowa.

Fani: „Jak dwie krople wody”

„Dziękuję moim dwóm pięknościom za najlepszy poranek i całe moje życie. Tak bardzo was kocham. Cieszę się, że was mam! Szczęśliwego Dnia Matki” – napisała aktorka. Zdjęcie zebrało mnóstwo pozytywnych komentarzy fanów. Ci szczególnie zwracali uwagę na niezwykłe podobieństwo matki i córki. „Jak dwie krople wody”, „wspaniała rodzinka” – pisali zachwyceni internauci.

Apple i Moses Martin są owocem małżeństwa Gwyneth Paltrow i Chrisa Martina, lidera zespołu Coldplay. Para pobrała się w 2005 roku. W 2014 roku ogłosili separację. W marcu 2015 roku aktorka złożyła pozew o rozwód. Obecnie byli małżonkowie układają sobie życie u boku nowych partnerów.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/ SW