Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Halle Berry zachwyca młodym wyglądem. Trudno uwierzyć, że ma 52 lata

08.04.2019 16:17

Halle Berry to gwiazda, dla której czas się zatrzymał. 52-letnia aktorka zachwycała ostatnio promiennym i młodym wyglądem na Festiwalu CinemaCon w Las Vegas. Takiej kondycji i figury mogłaby pozazdrościć jej niejedna trzydziestolatka.

Halle Berry zachwyca młodym wyglądem fot. BWP Media/ East News

Halle Berry zachwyca na festiwalu CinemaCon

Halle Berry to aktorka, która często wymieniana była w rankingach najseksowniejszych gwiazd show-biznesu. W 2008 roku magazyn "Esquire" przyznał jej tytuł najseksowniejszej ciemnoskórej kobiety. Halle jest nie tylko piękna, ale również utalentowana i walcząca o swoje. We wrześniu 2013 roku wygrała rozprawę rozwodową zakazującą fotografowania dzieci gwiazd show-biznesu. Przyczyniła się tym samym do zmiany prawa stanu Kalifornia.

Kobiety zazdroszczą Halle Berry młodego wyglądu

Gwiazda to wzór dla kobiet, również w kwestii wyglądu. Mimo 52. wiosen na karku, Halle wygląda wciąż młodo, promiennie i bardzo ponętnie. Nie wiadomo, czy to zasługa zabiegów medycyny estetycznej, czy genów, ale Halle jest w tym bardzo naturalna. Ostatnio aktorka gościła na Festiwalu Filmowym CinemaCon w Las Vegas. Trzeba przyznać, że w srebrnej sukience, szpilkach do kompletu i delikatnym makijażu prezentowała się zachwycająco. Halle wygląda kobieco, z klasą i niezwykle młodo.

Zagłosuj

Lubisz o sobie dbać?

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZEt.pl/ SW

Oceń