Zamknij

Halle Berry zachwyca młodym wyglądem. Trudno uwierzyć, że ma 52 lata

Sylwia Wamej
08.04.2019 16:17
Halle Berry zachwyca młodym wyglądem
fot. BWP Media/ East News

Halle Berry to gwiazda, dla której czas się zatrzymał. 52-letnia aktorka zachwycała ostatnio promiennym i młodym wyglądem na Festiwalu CinemaCon w Las Vegas. Takiej kondycji i figury mogłaby pozazdrościć jej niejedna trzydziestolatka.

Halle Berry zachwyca na festiwalu CinemaCon

Halle Berry to aktorka, która często wymieniana była w rankingach najseksowniejszych gwiazd show-biznesu. W 2008 roku magazyn "Esquire" przyznał jej tytuł najseksowniejszej ciemnoskórej kobiety. Halle jest nie tylko piękna, ale również utalentowana i walcząca o swoje. We wrześniu 2013 roku wygrała rozprawę rozwodową zakazującą fotografowania dzieci gwiazd show-biznesu. Przyczyniła się tym samym do zmiany prawa stanu Kalifornia.

Kobiety zazdroszczą Halle Berry młodego wyglądu

Gwiazda to wzór dla kobiet, również w kwestii wyglądu. Mimo 52. wiosen na karku, Halle wygląda wciąż młodo, promiennie i bardzo ponętnie. Nie wiadomo, czy to zasługa zabiegów medycyny estetycznej, czy genów, ale Halle jest w tym bardzo naturalna. Ostatnio aktorka gościła na Festiwalu Filmowym CinemaCon w Las Vegas. Trzeba przyznać, że w srebrnej sukience, szpilkach do kompletu i delikatnym makijażu prezentowała się zachwycająco. Halle wygląda kobieco, z klasą i niezwykle młodo.

Zagłosuj

Lubisz o sobie dbać?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZEt.pl/ SW