Zamknij

Rosyjski Harry Potter. Zobacz sobowtóra czarodzieja [GALERIA]

Redakcja
30.01.2017 13:16
Rosyjski Harry Potter. Zobacz sobowtóra czarodzieja [GALERIA]

Podobno na świecie każdy ma co najmniej jednego sobowtóra. Okazuje się, że zasada ta dotyczy także gwiazd. W Krasnojarsku na Syberii mieszka chłopak, który wygląda jak filmowy Harry Potter. Nie wierzycie? Zajrzyjcie lepiej do naszej galerii.

Nikolai Posleda jest sobowtórem Daniela Radcliffa, aktora znanego głównie z roli Harry'ego Pottera. Jeszcze niedawno o podobieństwie nastolatka z Krasnojarska do hollywoodzkiego aktora wiedzieli tylko nieliczni. Wszystko zmieniło się, gdy Rosjanin założył konto na Instagramie. Od tego czasu stał się nowym bohaterem sieci. I nic dziwnego – nastolatek rzeczywiście wygląda niemal identycznie jak najsłynniejszy czarodziej świata.

 

– Znajomi często mówili, że wyglądam jak Harry Potter. Chciałem się upewnić, dlatego zacząłem wrzucać swoje zdjęcia do internetu. Szybko okazało się, że to nie tylko moi znajomi tak uważają. Ludzie z całego świata piszą do mnie, że wyglądam zupełnie jak Radcliffe – powiedział Rosjanin w rozmowie z Cosmopolitan.

Złośliwi żartują, że jedyną rzeczą, którą różni obu panów jest to, że Nikolai nie ma na czole blizny, choć zdarza mu się ją dorysowywać. A może różnic jest jednak więcej? Oceńcie to, przeglądając zdjęcia w naszej galerii.

RadioZET.pl/SI