Zamknij

Heidi Klum już po ślubie. Modelka i Tom Kaulitz są małżeństwem już od kilku miesięcy

Sylwia Wamej
12.07.2019 11:10
Heidi Klum
fot. Bierzane Nasser/ East News

Heidi Klum i gitarzysta Tokio Hotel Tom Kaulitz są już po ślubie. Co ciekawe, para pobrała się kilka miesięcy temu. Jak donoszą zagraniczne media, ich ślub odbył się w lutym, w rocznicę pierwszego spotkania.

Heidi Klum i Tom Kaulitz już po ślubie

Heidi Klum i jej ukochany Tom Kaulitz - gitarzysta Tokio Hotel są już małżeństwem. Według serwisu TMZ zakochani pobrali się kilka miesięcy temu, a dokładnie w lutym. Jak donoszą zagraniczne media para wzięła ślub 22 lutego, a ta data wcale nie była przypadkowa - to rocznica ich pierwszego spotkania. Przypomnijmy, że zakochani zaręczyli się w grudniu 2018 roku. To właśnie wtedy niemiecka modelka pochwaliła się pięknym pierścionkiem od swojego ukochanego. Warto podkreślić, że Heidi Klum jest starsza od swojego męża 16 lat.

Heidi Klum: To już jej trzecie małżeństwo

Dla niemieckiej modelki to już trzecie małżeństwo. W 1997 roku wyszła za mąż za Ricka Pipino. Ich małżeństwo przetrwało pięć lat. Kolejnym mężem niemieckiej piękności był gwiazdor Seal, za którego Heidi wyszła za mąż w 2005 roku. Siedem lat później rozwiedli się. Z tego związku Heidi ma córkę Lou Sulolę oraz synów Henry’ego i Johana. Tom Kaulitz ma za sobą jedno nieudane małżeństwo z długoletnią partnerką, Rią Sommferfeld.

Zagłosuj

Lubisz chodzić na wesela?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW