Zamknij

Heidi Klum zaręczyła się! Jej wybrankiem jest idol nastolatek [FOTO]

Redakcja
25.12.2018 17:55
Heidi
fot. Instagram/Heidi Klum

Heidi Klum pochwaliła się w mediach społecznościowych ważnym wydarzeniem, które miało miejsce w jej życiu. Wzbudziła tym entuzjastyczną reakcję swoich fanów. 

Niemiecka supermodelka ogłosiła informację o zaręczynach na swoim profilu na Instagramie. Na opublikowanym tam zdjęciu widać ją szczęśliwą w objęciach swojego ukochanego, z dumą prezentującą w stronę obiektywu pierścionek zaręczynowy. Oświadczyny Toma Kaulitza miały miejsce w wigilię:

"Powiedziałam tak" - napisał Heidi, wywołując tym samym lawinę pozytywnych komentarzy, w których internauci gratulowali przyszłej młodej parze.

Wiosną tego roku wyszło na jaw, że dawna supergwiazda światowych wybiegów jest w związku z 16 lat młodszym Tomem Kaulitzem - współtwórcą (wraz ze swoim bratem-bliźniakiem Billem), gitarzystą i wokalistą zespołu Tokio Hotel.

Zobacz także

Przypomnijmy, że Klum była wcześniej związana m.in. z włoskim biznesmenem Flavio Briatore (z którym ma córkę), a przez 7 lat była żoną brytyjskiego piosenkarza Seala, z którym ma trójkę dzieci. 

RadioZET.pl/Instagram/MP