Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Beata Tadla
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Heidi Klum zaręczyła się! Jej wybrankiem jest idol nastolatek [FOTO]

25.12.2018 17:55

Heidi Klum pochwaliła się w mediach społecznościowych ważnym wydarzeniem, które miało miejsce w jej życiu. Wzbudziła tym entuzjastyczną reakcję swoich fanów. 

Heidi fot. Instagram/Heidi Klum

Niemiecka supermodelka ogłosiła informację o zaręczynach na swoim profilu na Instagramie. Na opublikowanym tam zdjęciu widać ją szczęśliwą w objęciach swojego ukochanego, z dumą prezentującą w stronę obiektywu pierścionek zaręczynowy. Oświadczyny Toma Kaulitza miały miejsce w wigilię:

"Powiedziałam tak" - napisał Heidi, wywołując tym samym lawinę pozytywnych komentarzy, w których internauci gratulowali przyszłej młodej parze.

Wiosną tego roku wyszło na jaw, że dawna supergwiazda światowych wybiegów jest w związku z 16 lat młodszym Tomem Kaulitzem - współtwórcą (wraz ze swoim bratem-bliźniakiem Billem), gitarzystą i wokalistą zespołu Tokio Hotel.

Przypomnijmy, że Klum była wcześniej związana m.in. z włoskim biznesmenem Flavio Briatore (z którym ma córkę), a przez 7 lat była żoną brytyjskiego piosenkarza Seala, z którym ma trójkę dzieci. 

RadioZET.pl/Instagram/MP

Oceń