Zamknij

Hit sieci: poprosiła o wyretuszowanie zaręczynowego zdjęcia. Oto pomysły internautów

Redakcja
30.06.2017 13:43
poprosili o pomoc w retuszu
fot. Facebook

Dziewczyna poprosiła w sieci o wyretuszowanie gołego faceta z zaręczynowego zdjęcia znajomej. Internet jak zwykle zareagował - ale niekoniecznie tak, jak narzeczeni sobie by tego życzyli. Poprawki internautów rozbawią Cie do łez.

Jeśli wydawało Ci się, że nie ma już ludzi, którzy są skłonni prosić o pomoc cały internet np. w wyretuszowaniu zdjęcia, to jesteś w błędzie. Jak widać, jeszcze nie wszyscy są świadomi tego, że jedna taka prośba może w sieci wywołać prawdziwą lawinę. Chętnych do pomocy znalazły się setki, gorzej jednak już z ich pomysłami na wykonanie retuszu...

1

Niejaka Ashley Guice poprosiła na jednej z facebookowych grup o retusz zdjęcia siostry jej najlepszej przyjaciółki. "Pomocy! Siostra mojej najlepszej przyjaciółki właśnie się zaręczyła i jest na tym zdjęciu. To była tuż po tym, jak się zaręczyli, więc chce zachować to zdjęcie na zawsze, ale chciałaby wyfotoshopować tego gościa w tle" - prosi Guice i zaznacza, że za nic sama sobie nie jest w stanie z tym poradzić. "Czy ktoś jest w stanie mi pomóc bez konieczności ucinania zdjęcia?" - dopytuje.

Internauci postanowili pomóc, choć efekty tej pracy niekoniecznie spodobają się narzeczeństwu. Propozycje "retuszu" przyprawiają o łzy... ze śmiechu. Zobaczcie sami galerię najciekawszych "poprawek".

RadioZET.pl/SA