Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Babcia zrobiła dziadkowi kawał. Zabawny filmik obejrzały miliony

07.04.2017 11:42

Od kilku dni sieć podbija krótki filmik, na którym starsza pani zdecydowała się zrobić swojemu mężowi kawał. Położyła na blacie monetę i postawiła na niej butelkę. Potem wypowiedziała magiczne słowa i po chwili obydwoje śmieją się do rozpuku - tak jak i ci, którzy zobaczyli filmik. Sprawdźcie sami.

Babcia zrobiła dziadkowi kawał fot. screen

"Pokażę cie sztuczkę" - zaczyna starsza pani. Bohaterka filmiku kładzie monetę na stole i stawia na niej butelkę z wodą. Aby sztuczka zadziałała, trzeba teraz nakryć butelkę i wypowiedzieć nad nią zaklęcie - zdradza bohaterka swojej ofierze. Starszy pan, jej mąż, powtarza za nią tajemnicze wersy i... po chwili, zdaje się, że pens powinien znaleźć się w butelce - bo na tym właśnie polega cała sztuczka. "Zobacz sam" - mówi babcia do dziadka, a ten przykłada oko do otworu butelki.

1

Co się stało później, zobaczcie sami.

Nie wiemy, jak Was, ale nas ten filmik rozbawił. Podobnie jak blisko 40 milionów osób, które zobaczyły go na Facebooku i w innych mediach społecznościowych. Trzeba przyznać, że śmiech starszej pani jest zabójczy. A dziadkowi gratulujemy dystansu i poczucia humoru.

RadioZET.pl/SA

Oceń