Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Już jest! Pierwsza reklama świąteczna. Uwaga: wzrusza do łez!

13.11.2017 13:53

Choć za oknami wciąż nie widać śniegu, są inne znaki, że święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Na przykład reklama brytyjskiej sieci John Lewis.

Już jest! Pierwsza reklama świąteczna. Uwaga: wzrusza do łez! fot. YouTube

John Lewis. Reklama świąteczna 2017 już na YouTube

Choć do świąt Bożego Narodzenia jeszcze ponad miesiąc, w sieci zaczęły pojawiać się już pierwsze wzruszające reklamy świąteczne. Ze świątecznym spotem pierwszy tradycyjnie wystartował dom handlowy John Lewis, który rokrocznie zaskakuje miłośników bożonarodzeniowych klimatów uroczymi reklamami. W 2017 nie jest inaczej – po prostu nie da się nie wzruszyć.

Tym razem oglądamy kilka kadrów z życia siedmioletniego chłopca i wymyślonego przez niego potwora, który mieszka pod łóżkiem chłopca. W trwającej dwie minuty opowieści o przyjaźni siedmioletniego Joe z przesympatycznym potworem o imieniu Moz wprost nie da się nie zakochać. Zresztą co tu mówić – musicie zobaczyć to sami!

„Jedno jest pewne – reżyser Michel Gondry zawarł w filmiku wszystko, co jest potrzebne dobrej świątecznej reklamie: urocze dzieci, przyjaznego potwora, nieświadomych niczego rodziców oraz tajemniczy prezent. Wszystko razem wzruszające do łez” – komentują dziennikarze „Guardiana" i trudno się z nimi nie zgodzić.

RadioZET.pl/SI

Oceń