Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Kim jest Kinga Jurzec z „Jaka to melodia?". Coraz więcej faktów [ZDJĘCIA]

08.01.2018 12:53

Kinga Jurzec – dziewczyna, która po udzieleniu złej odpowiedzi uciekła ze studia programu „Jaka to melodia"?", wyrasta na nową gwiazdę sieci. Kim jest sympatyczna blondynka? Ile ma lat? Czym zajmuje się na co dzień? Czy ma konto na Instagramie?

Kim jest Kinga Jurzec z „Jaka to melodia?". Coraz więcej faktów [ZDJĘCIA] fot. Instagram

Kim jest Kinga Jurzec z „Jaka to melodia?"?

O występie Kingi Jurzec w noworocznym wydaniu programu „Jaka to melodia?" od kilku dni mówi cała Polska. Trudno się dziwić – nietypowe zachowanie dziewczyny wprawiło w osłupienie nie tylko widownię czy telewidzów, lecz także prowadzącego program Roberta Janowskiego.

Przypomnijmy: Kinga Jurzec nie poradziła sobie z odpowiedzią na pytanie o nazwę debiutanckiej płyty Andrzeja Dąbrowskiego. Po udzieleniu niepoprawnej odpowiedzi cała w nerwach wybiegła ze studia.

Na co dzień Kinga mieszka w Warszawie, gdzie studiuje socjologię i antropologię. Dziewczyna ma 24 lata. Pochodzi z Rabki-Zdój. Muzyka jest jej ogromną pasją. Oprócz tego Kinga uwielbia zwierzęta, filmy, zakupy i dalekie podróże. Spełnia się także jako fotografka. Jej codzienne, bardzo ciekawe życie można oglądać oczywiście na Instagramie i Facebooku – dziewczyna jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych.

RadioZET.pl/SI

Oceń