Pan młody wstał z wózka w dniu ślubu [WIDEO]

24.04.2017 10:04

To była miłość od pierwszego spojrzenia. Amerykanin, były żołnierz Joey Johnson poznał piękną blondynkę Michelle na koncercie. Niestety jednak idylla nie trwała długo.

Pan młody wstał z wózka w dniu ślubu [WIDEO] fot. Twitter

Ich historią internet żyje już od kilku lat. Cztery miesiące po koncercie Joey uległ poważnemu wypadkowi na motocyklu. Diagnoza nie dawała większych nadziei – mężczyzna miał sparaliżowane dolne kończyny, a od szyi w dół nic nie czuł. Michelle nie zdecydowała się go opuścić, a wręcz przeciwnie – historia ukochanego pokazała jej, jak kruche potrafi być życie. 

W kwietniu 2013 roku Joey poprosił Michelle o rękę. Ślub zaplanowano na czerwiec następnego roku. Michelle, która zawodowo zajmuje się organizacją uroczystości, zadbała, by wszystko było w tym najważniejszym dla niej dniu po prostu idealne. Nie spodziewała się jednak, że świeżo upieczony mąż przygotuje dla niej niespodziankę. Pan młody razem z kolegami skonstruował specjalną uprząż, na której mężczyzna mógł zostać podwieszony. W ten sposób udało mu się przez kilka minut zatańczyć pierwszy taniec. Cała sala była wzruszona, a najbardziej Michelle, która wcześniej nie wiedziała nic o niespodziance.

Para zatańczyła pierwszy taniec do piosenki „A Thousand Years" Christiny Perri.

Oceń