Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Rolnik szuka żony. Internauci o uczestniczce: to kopia Rozenek?!

18.04.2017 15:27

Czwarta edycja „Rolnik szuka żony” już niedługo! W święta poznaliśmy dziesięcioro rolników i rolniczek, którzy teraz czekają na listy miłosne. Wśród uczestników jedna osoba zwróciła szczególną uwagę widzów. Skąd to zainteresowanie? Niektórzy uważają, że piękna rolniczka Małgorzata przypomina... Małgorzatę Rozenek. Też tak myślicie?

Rolnik szuka żony. Internauci o uczestniczce: to kopia Rozenek?! fot. Facebook

27-letnia Małgorzata, właścicielka kilkudziesięciohektarowego gospodarstwa na Podlasiu, w mig skradła serca widzów. Dziewczyna uwielbia gotować, zna się na fotografii, ma wyższe wykształcenie, a nawet kandydowała do rady powiatu. Jej fanpage już przeżywa prawdziwe oblężenie fanów. Niektórzy z nich zauważyli, że rolniczka wygląda jak – miejmy nadzieję, że żona Radosława Majdana nie obrazi się za te słowa – młodsza siostra Małgorzaty Rozenek.

Rolniczka Małgorzarzata podobnie jak jej sobowtórka doskonale odnajduje się w kuchni – prowadzi nawet bloga kulinarnego. 

Zagłosuj

Czy rolniczka Małgorzata jest podobna do Małgorzaty Rozenek?

O dalszy udział w „Rolnik szuka żony 4" walczą panowie: Mikołaj, Marek, Piotr, Zbigniew, Adam, Robert, Sebastian i Karol.  Oprócz Małgorzaty na liście jest także jedna pani – Wiesława. Przedział wiekowy uczestników to 27–72 lata.

Czy Małgorzacie uda się dostać do ścisłej czołówki i czy uda jej się odnaleźć swojego Radosława Majdana? O tym przekonamy się dopiero jesienią. Spośród dziesiątki uczestników w programie zobaczymy pięć osób – szanse dwudziestosiedmioletniej pięknej rolniczki są więc naprawdę spore.

All-ONS_2387749-Radoslaw_Majdan_Malgorzata_Rozenek

RadioZET.pl/SI

Oceń