Zamknij

Ida Nowakowska o posiadaniu dzieci. Marzy jej się trójka potomstwa

Sylwia Wamej
12.07.2019 09:43
Ida Nowakowska
fot. Łukasz Kalinowski/ East News

Ida Nowakowska wyrasta na gwiazdę TVP. 28-letnia tancerka choć zawodowo jest bardzo aktywna, w najnowszym wywiadzie powiedziała, że chciałaby prowadzić życie rodzinne. Idzie i jej mężowi marzy się trójka potomstwa.

Ida Nowakowska i jej mąż Jack Herdon są w związku na odległość

Ida Nowakowska będzie nową gwiazdą TVP? Niewykluczone, że tak się stanie, tym bardziej, że Ida miała już okazję udowodnić, że świetnie sprawdza się w formatach Telewizji Polskiej. Kariera karierą, ale Ida, która na razie jest w związku na odległość ze swoim mężem, Jackiem Herdonem bardzo chciałaby mieć dzieci. Mimo, ze zakochani prowadzą życie na odległość, Jack w Waszyngtonie, a Ida w Polsce, Ida podkreśla, że ta sytuacja nie szkodzi ich miłości. W trudnych sytuacjach pomaga im wiara.

"Wiara pomaga mi w trudnych momentach. Mam w sobie przekonanie, że jestem częścią ogromnej układanki, wielkiego świata. Codziennie dziękuję Bogu za to, co mam, bo wiem, że są ludzie, którzy mają gorzej, przeżywają ogromne dramaty. Od kilku lat jestem szczęśliwą żoną swojego męża. Oboje z Jackiem bardzo się kochamy. Akceptuje mnie ze wszystkimi moimi wadami i zaletami. Bardzo nie lubię swoich stóp. Uważam, że są brzydkie. A Jack mówi, że mocno przesadzam. To mi się w naszym związku bardzo podoba" - powiedziała Ida Nowakowska w rozmowie z "Na żywo".

Ida Nowakowska marzy o trójce dzieci

Ida Nowakowska dodała też, że zarówno ona, jak i Jack bardzo chcą mieć dzieci i to najlepiej trójkę potomstwa. "Chcemy mieć dzieci, marzy nam się co najmniej trójka potomstwaI dom pełen śmiechu i zabawy. Uważam, że macierzyństwo to niesamowita sprawa, ta część życia, w której na pewno chciałabym się spełniać. Obecnie jesteśmy w dużej mierze związkiem na odległość,mąż mieszka na co dzień w Stanach. Ma to swoje plusy i minusy. Z jednej strony powoduje dużą tęsknotę, ale jak już się spotkamy, to nasze wspólne chwile są bardzo intensywne. Staramy się wtedy sobą nacieszyć na sto procent" - powiedziała w "Na żywo".

Zagłosuj

Lubisz dzieci?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/  Na żywo/ SW