Zamknij

Ida Nowakowska poradziła singlom, gdzie warto szukać miłości. To nietypowe miejsce

Sylwia Wamej
27.11.2019 11:21
Ida Nowakowska
fot. Łukasz Kalinowski/ East News

Ida Nowakowska opowiedziała w wywiadzie dla „Faktu” o miejscu, w którym jej zdaniem można spotkać prawdziwą miłość. „Tam są najfajniejsze wolne partie” – powiedziała. O jakim miejscu mówi gwiazda TVP?

Ida Nowakowska opowiedziała o idealnym miejscu na poznanie drugiej połówki

Ida Nowakowska jest w szczęśliwym małżeństwie z Jackiem Herndonem. Gwiazda TVP dała ostatnio radę singlom poszukującym drugiej połówki. Zdaniem Idy Nowakowskiej nie warto szukać miłości na popularnych aplikacjach randkowych. Najlepsze miejsce do poznawania nowych ludzi to według Idy kościół.

To tam polecam szukać drugiej połówki, a nie na Tinderze. Gdybym była wolna, chodziłabym na każdą mszę. Mam wielu kolegów, których poznałam w kościele. Tam są najfajniejsze wolne partie! – wyjaśniła Nowakowska w rozmowie z „Faktem”.

Sama zainteresowana tłumaczy również, że poleca kościół jako miejsce do poznawania nowych ludzi przypadkowym osobom. Jeżdżąc taksówką, rozmawiam z kierowcami, którzy się żalą, że nie mają dziewczyny. Pytają, gdzie można znaleźć taką fajną jak ja. Odpowiadam stanowczo: w kościele! A oni się dziwią. „Gdzie? W którym?” I wtedy zapisuję im, gdzie są najfajniejsze kościoły i najfajniejsze dziewczyny! – powiedziała gwiazda „Pytania na śniadanie”.

Ida Nowakowska. Gdzie poznała swojego męża?

Iga Nowakowska swojego przyszłego męża Jacka Herndona poznała na Uniwersytecie w Kalifornii. Studiowali razem aktorstwo, a ich znajomość przerodziła się z czasem w coś więcej. Para pobrała się w 2015 roku w Los Angeles. 

Zagłosuj

Jesteś zakochany/a?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW