Zamknij

Iga Lis pokazała zmysłowe zdjęcia. Fani: „Anioł z nieba”

Sylwia Wamej
14.10.2019 13:39
Iga Lis
fot. Kamil Piklikieiwcz/ East News

Iga Lis aktywnie prowadzi swój Instagram. Ostatnio córka Kingi Rusin opublikowała zmysłowe zdjęcia, które zachwyciły jej fanów. Pod fotografiami posypały się komplementy.

Iga Lis pokazała zmysłowe zdjęcia na Instagramie

Iga Lis jak większość polskich gwiazd aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie. Córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa pośród licznych fotografii z podróży publikuje również swoje zdjęcia. Ostatnio pokazała na Instagramie zmysłowe, ale jednocześnie delikatne fotografie, które zachwyciły jej fanów. Iga zaprezentowała się w białej, delikatnej sukience, która podkreśliła jej szczupłą sylwetkę. Na wcześniejszych zdjęciach w tej samej stylizacji widzimy ją w bardzo naturalnej odsłonie, niemal bez makijażu.

Fani zachwyceni zdjęciami Igi Lis

Fanom pięknej córki Kingi Rusin oba zdjęcia bardzo przypadły do gustu. „Anioł z nieba”, „piękna”, „naturalnie piękna” – komplementowali fani. Inni sugerowali, że Iga powinna jednak wrócić do modelingu. „Te zdjęcia są dowodem , że powinnaś wrócić do modelingu, jesteś piękna”  pisali.

Na Instagramie Igi Lis próżno jednak szukać zdjęć z wybiegów. Dziewczyna Taco Hemingwaya jakiś czas temu porzuciła modeling i wyjechała do Londynu, aby studiować.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW