Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Ewelina Pacyna, Michał Adamski
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Iga Lis pokazała zmysłowe zdjęcia. Fani: „Anioł z nieba”

14.10.2019 13:39

Iga Lis aktywnie prowadzi swój Instagram. Ostatnio córka Kingi Rusin opublikowała zmysłowe zdjęcia, które zachwyciły jej fanów. Pod fotografiami posypały się komplementy.

Iga Lis fot. Kamil Piklikieiwcz/ East News

Iga Lis pokazała zmysłowe zdjęcia na Instagramie

Iga Lis jak większość polskich gwiazd aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie. Córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa pośród licznych fotografii z podróży publikuje również swoje zdjęcia. Ostatnio pokazała na Instagramie zmysłowe, ale jednocześnie delikatne fotografie, które zachwyciły jej fanów. Iga zaprezentowała się w białej, delikatnej sukience, która podkreśliła jej szczupłą sylwetkę. Na wcześniejszych zdjęciach w tej samej stylizacji widzimy ją w bardzo naturalnej odsłonie, niemal bez makijażu.

Fani zachwyceni zdjęciami Igi Lis

Fanom pięknej córki Kingi Rusin oba zdjęcia bardzo przypadły do gustu. „Anioł z nieba”, „piękna”, „naturalnie piękna” – komplementowali fani. Inni sugerowali, że Iga powinna jednak wrócić do modelingu. „Te zdjęcia są dowodem , że powinnaś wrócić do modelingu, jesteś piękna”  pisali.

Na Instagramie Igi Lis próżno jednak szukać zdjęć z wybiegów. Dziewczyna Taco Hemingwaya jakiś czas temu porzuciła modeling i wyjechała do Londynu, aby studiować.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

RadioZEt.pl/SW

Oceń