Zamknij

Igor Herbut został ojcem. Artysta opublikował pierwsze zdjęcie synka

Sylwia Wamej
18.07.2019 13:18
Igor Herbut
fot. Tadeusz Wypych/ Reporter/ East News

Igor Herbut i jego ukochana Małgorzata Dec kilka dni temu zostali rodzicami pierwszego dziecka. Lider zespołu LemON podzielił się radosną nowiną ze swoimi fanami na Instagramie. Nie zabrakło podziękowań personelowi szpitala, ale też gratulacji od artystów z branży.

Igor Herbut został ojcem. Pokazał zdjęcie syna na Instagramie

Igor Herbut został ojcem. Gwiazdor i jego ukochana — Dec kilka dni temu powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Dumny tata radosną nowiną podzielił się ze swoimi fanami na Instagramie. Pierwsze dziecko lidera LemOn urodziło się w poniedziałek, 15 lipca, o godzinie 19.00.

„W poniedziałek 15.07.2019 o godzinie 19:00 na Świat przyszedł nasz syn. Jest zdrowy i piękny!  Kocham Cię synku, kocham Cię Małgosiu” – napisał muzyk. W dalszej części wpisu gwiazdor podziękował za opiekę personelowi szpitala, w którym rodziła jego partnerka. W komentarzach nie zabrakło gratulacji, m.in. od osób z branży show-biznesu. Szczęśliwego rozwiązania pogratulowali artyście i jego ukochanej m.in. Kasia Nosowska, grupa Sorry Boys oraz Kasia Moś.

Igor Herbut wybrał imię dla synka

Kilka miesięcy temu Igor Herbut podkreślał, że razem z ukochaną mają już wybrane imię dla potomka. „Myśleliśmy już o imieniu, ale jeszcze musi to zostać potwierdzone przez wszystkie oznaki i symbole z tego świata. [...] Mamy imię, które w pewien sposób dla nas znaczy i ma dla nas wielką symbolikę” – skomentował tajemniczo Igor Herbut w jednym z wywiadów. Igor Herbut od 2013 roku związany jest z producentką telewizyjną — Małgorzatą Dec. Jego partnerka jest również menadżerką grupy LemON.

RadioZEt.pl/ SW