Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Ilona Wrońska pochwaliła się córką. Dziewczynka odziedziczyła urodę po mamie

30.09.2019 14:26

Ilona Wrońska, choć jest aktywna na swoim Instagramie, niechętnie publikuje zdjęcia dzieci. Tym razem gwiazda „Na Wspólnej” zrobiła wyjątek i pokazała zdjęcie ze swoją 13-letnią córką Nataszą.

Ilona Wrońska fot. Instagram.com/ Ilona Wrońska

Ilona Wrońska pokazała nastoletnią córkę na Instagramie. Fani są zachwyceni

Ilona Wrońska, kiedy tylko może, podróżuje z partnerem – Leszkiem Lichotą i dwójką dzieci. Aktualnie przebywają w Australii, a podróż gwiazda „Na Wspólnej” dokumentuje na swoim Instagramie. Ostatnio zdecydowała się pokazać swoją córkę Nataszę. Dziewczynka ma 13 lat i jest bardzo podobna do mamy, co podkreślili też w komentarzach fani. „Wzięła z was to co najlepsze”, „oryginalna uroda”, „śliczna ta twoja »malutka« córeczka” pisali fani Ilony Wrońskiej w komentarzach.

Ilona Wrońska i Leszek Lichota wychowują swoje dzieci – syna i córkę po swojemu, nie przejmując się utartymi schematami. Ich pociechy nie chodzą do szkoły, tylko uczą się w domu i sporo też podróżują z rodzicami.

Ilona Wrońska i Leszek Lichota. Jak się poznali?

Ilona Wrońska i Leszek Lichota poznali się w szkole teatralnej, jednak ich drogi ponownie splotły się na planie serialu „Na Wspólnej”, w którym razem grali. Od lat żyją „na kocią łapę” i nie zamierzają się pobierać.

Uważam, że nie są potrzebne żadne papiery, aby stworzyć rodzinę i szaleństwem jest tracenie pieniędzy na przyjęcie weselne – mówiła Ilona Wrońska jakiś czas temu w rozmowie z „Twoje imperium”.

Zagłosuj

Lubisz podróżować?

RadioZET.pl/SW

Oceń