Zamknij

Ilona Wrońska pochwaliła się córką. Dziewczynka odziedziczyła urodę po mamie

Sylwia Wamej
30.09.2019 14:26
Ilona Wrońska
fot. Instagram.com/ Ilona Wrońska

Ilona Wrońska, choć jest aktywna na swoim Instagramie, niechętnie publikuje zdjęcia dzieci. Tym razem gwiazda „Na Wspólnej” zrobiła wyjątek i pokazała zdjęcie ze swoją 13-letnią córką Nataszą.

Ilona Wrońska pokazała nastoletnią córkę na Instagramie. Fani są zachwyceni

Ilona Wrońska, kiedy tylko może, podróżuje z partnerem – Leszkiem Lichotą i dwójką dzieci. Aktualnie przebywają w Australii, a podróż gwiazda „Na Wspólnej” dokumentuje na swoim Instagramie. Ostatnio zdecydowała się pokazać swoją córkę Nataszę. Dziewczynka ma 13 lat i jest bardzo podobna do mamy, co podkreślili też w komentarzach fani. „Wzięła z was to co najlepsze”, „oryginalna uroda”, „śliczna ta twoja »malutka« córeczka” pisali fani Ilony Wrońskiej w komentarzach.

Ilona Wrońska i Leszek Lichota wychowują swoje dzieci – syna i córkę po swojemu, nie przejmując się utartymi schematami. Ich pociechy nie chodzą do szkoły, tylko uczą się w domu i sporo też podróżują z rodzicami.

Ilona Wrońska i Leszek Lichota. Jak się poznali?

Ilona Wrońska i Leszek Lichota poznali się w szkole teatralnej, jednak ich drogi ponownie splotły się na planie serialu „Na Wspólnej”, w którym razem grali. Od lat żyją „na kocią łapę” i nie zamierzają się pobierać.

Uważam, że nie są potrzebne żadne papiery, aby stworzyć rodzinę i szaleństwem jest tracenie pieniędzy na przyjęcie weselne – mówiła Ilona Wrońska jakiś czas temu w rozmowie z „Twoje imperium”.

Zagłosuj

Lubisz podróżować?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SW