Zamknij

Irina Shayk i Bradley Cooper rozstali się. Modelka wyprowadziła się z ich wspólnej willi

Sylwia Wamej
07.06.2019 09:55
Irina Shayk
fot. Mark Larston/ AFP/ East NewsEast News

Irina Shayk i Bradley Cooper nie są już razem. Jak podają zagraniczne media, modelka wyprowadziła się razem z córką z ich wspólnej willi. Wygląda na to, że plotki o rozpadzie związku jednej z najpiękniejszych par są prawdziwe.

Irina Shayk i Bradley Cooper nie są już razem

Irina Shayk i Bradley Cooper się rozstali. Po miesiącach spekulacji, że ich związek przechodzi kryzys, plotki okazały się prawdziwe. Według „The Sun” piękna modelka wyprowadziła się razem z córką z luksusowej willi, wartej 4,6 miliona funtów. O rozpadzie ich związku spekulowano już dawno, a powodem kryzysu miał być rzekomy romans z  Lady Gagą. Gaga i Cooper mieli zbliżyć się do siebie na planie filmowego hitu „Narodziny Gwiazdy”.

Irina Shayk wyprowadziła się od Bradleya Coopera

Relacje Iriny Shayk i Bradleya Coopera miały być chłodne od jakiegoś czasu. Mówi się, że próbowali być dla siebie mili ze względu na ich 2-letnią córeczkę Leę. Jednak nie udało im się pokonać kryzysu.

„Stosunki między Bradleyem a Iriną są chłodne od dłuższego czasu. Przestało układać im się kilka miesięcy temu, więc Irina uznała, że najlepiej będzie, gdy wyprowadzi się do własnego mieszkania. Przyszłość ich związku jest raczej przesądzona” – zdradził informator dziennika „The Sun”. Irina Shayk przyłapana została niedawno na jednej z ulic Nowego Jorku w towarzystwie tajemniczego mężczyzny. To agent gwiazd, Ali Kavoussi. Nie wiadomo, co ich łączy. Irina Shayk i Bradley Cooper byli ze sobą cztery lata.

Zagłosuj

Jesteś zakochany/ a?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW