Zamknij

Iwona Pavlović świętuje 10. rocznicę ślubu. Gwiazda pokazała romantyczne zdjęcia z mężem

Sylwia Wamej
26.09.2019 12:41
Iwona Pavlović
fot. Instagram.com/ Iwona Pavlović

Iwona Pavlović świętuje 10. rocznicę ślubu. Gwiazda opublikowała w mediach społecznościowych romantyczne zdjęcia z mężem - Wojciechem Oświęcimskim. Fotografiom towarzyszy poruszający opis.

Iwona Pavlović świętuje 10. rocznicę ślubu

Iwona Pavlović opublikowała w mediach społecznościowych romantyczne zdjęcia z mężem - Wojciechem Oświęcimskim. Para świętuje 10. rocznicę bycia razem. Jurorka "Tańca z gwiazdami" postanowiła z tej okazji opublikować szczery i wzruszający wpis, odnoszący się do jej relacji z ukochanym.

"Dziś, jutro, na zawsze...MY ...Tancerka z przeszłością i mężczyzna po przejściach...spotkali się zupełnie przypadkiem i to było to! Burza rozpętała się w ich życiu i sercu! Oszaleli na swoim punkcie i tak juz 10 lat są dla siebie mężem i żoną, dniem i nocą, wsparciem i radością! Nie bójcie się kochać. Miłość zawsze Nas odnajdzie, jeśli tylko jej na to pozwolimy!" - napisała Iwona Pavlović na swoim instagramowym profilu.

Iwona Pavlović: Miłość przyszła do niej po 40-tce

Iwona Pavlović w jednym z wywiadów mówiła, że miłość przyszła do niej niespodziewanie, gdy była już po 40-tce.

Miłość do Wojtka spadła na mnie jak grom z jasnego nieba. Niczego wtedy nie kalkulowałam. Myślę, że jeśli kobieta rozważa, czy jest w stanie zaakceptować nawyki nowo poznanego mężczyzny, to znaczy, że to nie jest to. Mnie Wojtek od razu powiedział, że jeśli nie będzie mógł zabrać ze sobą chłopców, to nie wie, czy będziemy mogli być razem. On nie wyobrażał sobie, by zostawić dzieci, a ja tę jego miłość do synów ogromnie szanuję. Kiedy więc postanowiliśmy, że chcemy być razem, Wojtek przeprowadził się do mnie z trójką chłopców” - mówiła gwiazda "Tańca z gwiazdami".

Zagłosuj

Oglądasz "Taniec z gwiazdami"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW