Zamknij

Iwona Węgrowska pokazała gorące zdjęcie. Tak kusi w bikini [FOTO]

Sylwia Wamej
16.10.2019 15:58
Iwona Węgrowska
fot. Tricolors/ East News

Iwona Węgrowska przebywa na wakacjach, a oprócz pięknych, egzotycznych widoków, publikuje też seksowne zdjęcia w bikini. Jedno z jej najnowszych, rozebranych zdjęć rozgrzało fanów do czerwoności.

Iwona Węgrowska pochwaliła się zdjęciem w bikini

Iwona Węgrowska wybrała się razem z ukochanym -  Maciejem Marcjanikiem na urlop do Grecji. Piosenkarka publikuje gorące zdjęcia. Oprócz słonecznych widoków, Iwona chętnie wstawia też fotografie, na których pozuje w bikini. Na najnowszych zdjęciach odsłoniła nogi i biust. W komentarzach jak zwykle nie zabrakło komplementów. "Świetnie pani wygląda", "super figurka", "petarda" - komplementowali fani.

Iwona Wegrowska i Maciej Marcjanik ze sobą od kilku lat i doczekali się uroczej córeczki - Liliany. Para w zimie tego roku roku rozstała się, jednak obydwoje zrozumieli, że nie mogą bez siebie żyć. Teraz znów są razem i wygląda na to, że wszystko między nimi dobrze się poukładało. Gdy wrócili do siebie, Iwona pochwaliła się też fanom udanym życiem seksualnym.

Iwona Węgrowska jest szczęśliwa z Maciejem Marcjanikiem

"Jest ogień. Nie zniósł byś innego mężczyzny, a ja innej kobiety przy Tobie. Jest gorzej niż było, gdy byliśmy razem! Więc lepiej bądź przy mnie a ja przy Tobie. Najwyżej się kiedyś pozabijamy! Cholera go wie co będzie, ale teraz jest chemia. Nasz sex jest cudowny. Coś Wam powiem! Kiedyś ktoś mi napisał, że szacun za to, że nie szukam wrażeń u kogoś innego. Że mało ważna jest ta komedia, którą odstawiam, bo żyję po włosku. I zrozumie to tylko ten, kto przeżył to samo co ja. Ale Ważne jest to, że wracamy do siebie. Czyż to nie jest piękne? Jest jak jest i idziemy do przodu. Będziecie mnie opieprzać, hejtować czy zrozumiecie? Wybaczycie to zwariowanie i mało zrozumiałą sytuację?" - pisała Iwona Węgrowska. Patrząc na najnowsze zdjęcia gwiazdy i jej ukochanego, można odnieść wrażenie, że w jej związku znów jest gorąco.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW