Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Ewelina Pacyna, Michał Adamski
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Izabela Janachowska pochwaliła się szczupłą figurą kilka miesięcy po porodzie

28.10.2019 15:41

Izabela Janachowska wypoczywa z synkiem i mężem - Krzysztofem Jabłońskim w Dubaju. Tancerka i prezenterka dokumentuje rajskie wakacje w mediach społecznościowych. Fanki są zachwycone jej nienaganną figurą, którą zaprezentowała w bikini.

Izabela Janachowska fot. Instagram.com/ Izabela Janachowska

Izabela Janachowska pochwaliła się zgrabną figurą kilka miesięcy po porodzie

Izabela Janachowska w maju tego roku przywitała na świecie wyczekanego synka - Christophera Alexandra. Młoda mama razem z mężem - Krzysztofem Jabłońskim postanowili zamienić polską jesień na gorący Dubaj i wybrali się na wakacje. Gwiazda programów o tematyce ślubnej dokumentuje rajski wyjazd na Instagramie.

Nie brakuje uroczych i ciepłych zdjęć z mężem i synkiem. Izabela Janachowska postanowiła pochwalić się też idealną figurą po ciąży. Trzeba przyznać, że Janachowska prezentuje się świetnie w bikini, co zresztą zauważyły też jej fanki. "Piękna figura", wow, ale super figura po ciąży", "figura sztos" - komplementowały. 

Izabela Janachowska fot. Instagram.com/ Izabela Janachowska

Izabela Janachowska. Ile przytyła w ciąży?

Izabela Janachowska jeszcze będąc w ciąży, była wciąż bardzo szczupła. Musiała nawet tłumaczyć się przed fanami, którzy zarzucali jej udawaną ciążę. "Niektóre opinie są wkurzające, ciężko odpowiedzieć na to... Nie no, dementuje! Jest, tu mam brzuchol. Przytyłam 6 kilogramów na ten moment i niedługo na świecie będzie dzidziuś" - mówiła Izabela Janachowska na swoim kanale Wedding Dream na YouTube.

Zagłosuj

Lubisz podróżować?

RadioZEt.pl/SW

Oceń