Zamknij

Izabela Janachowska pokazała zdjęcie z wakacji w Dubaju. Fani nie dowierzają, że jest w ciąży: „Gdzie ten brzuszek”?

Redakcja
05.02.2019 10:52
Izabela Janachowska pokazała zdjęcie z Dubaju. Fani nie wierzą, że jest w ciąży
fot. Instagram/Izabela Janachowska

Izabela Janachowska niedawno ogłosiła na swoim Instagramie, że razem z mężem Krzysztofem Jabłońskim po raz pierwszy zostaną rodzicami. Tancerka i prowadząca programy o tematyce ślubnej wybrała się na krótkie wakacje do Dubaju. Fani, choć komplementują jej wygląd, nie dowierzają, że jest w ciąży.

Ciężarna Izabela Janachowska na wakacjach w Dubaju

Izabela Janachowska, tancerka i gwiazda kilku programów o tematyce ślubnej, niedługo będzie musiała zwolnić tempo, bo już za kilka miesięcy zostanie mamą.

Szalejmy z ekscytacji i nie możemy się tych nowych wyzwań i ogromu miłości doczekać. Trzymajcie kciuki za naszą trójkę”  napisała w styczniu gwiazda na swoim Instagramie. Janachowska wybrała się niedawno do Dubaju na targi ślubne. Jednak zanim wydarzenie rozpocznie się na dobre, tancerka postanowiła skorzystać z pięknej pogody. 32-latka łapie promienie słoneczne i ładuje baterie.

Izabela Janachowska w ciąży: fani komentują szczupłą figurę

Na jednym ze zdjęć Izabela Janachowska zapozowała w długiej, luźnej sukni. Do fotografii ustawiła się bokiem, jednak obszerna stylizacja zamaskowała jakiekolwiek ciążowe kształty gwiazdy. Fani, choć komplementowali jej wygląd, nie dowierzali, że Janachowska ma urodzić już wiosną. „Pięknie, a gdzie brzuszek?”, „pięknie, a brzuszka jeszcze nie widać – dziwne, że na wiosną pani rodzi, a brzucha nie widać” – interesowali się fani.

Na szczęście znaleźli się też tacy, którzy bronili gwiazdę przed wścibskimi komentarzami fanów. W końcu Janachowska jest szczupłą i drobną kobietą, więc ciążowe kształty mogą u niej być naprawdę niewielkich rozmiarów.

RadioZET.pl/SW